Forum dyskusyjne


świeże informacje

kategoria podróże po świecie

kraj Iran

prawdziwydruid dołączył
29.08.2019

prawdziwydruid 16:45 | 29.08.2019

Właśnie wróciliśmy z 14 dniowego wypadu do Iranu. Podróżowaliśmy taksówkami, samolotami, autobusami i koleją. Ważna informacja: wiza musi być wydrukowana, papier i tylko papier. Cena euro (taką walutę mieliśmy przy sobie) powinna oscylować na poziomie 130000 RRI. Praktycznie w każdym mieście jest taka sama stawka. My przejechaliśmy Iran od doliny Alamut do wyspy Keszm i wszędzie cena była na tym poziomie. Jeśli kantor zamknięty to u koników można kasę wymienić po ww stawce. Za pierwszym razem były obawy, ale nikt wałków nie zrobił :) Mamy parę kontaktów na transfer z miasta do miasta. Kierowca jako przewodnik z dobrym językiem angielskim i dobrym samochodem :) Jak ktoś ma więcej pytań to piszcie na maila art34@onet.eu


prawdziwydruid dołączył
29.08.2019

prawdziwydruid 18:12 | 29.08.2019

Czytałem jakieś kłótnie na temat samolotów w Iranie.Dwa razy korzystaliśmy samolotów i powiem że to wszystko bzdury wyssane z palca. Samoloty może starsze, ale nic złego nikomu nie grozi. Takie samo ryzyko jak w Europie, zawsze może się coś wydarzyć.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl