Forum dyskusyjne
Nr referencyjny - czeski pośrednik
kategoria podróże po świecie
kraj Iran
prow 10:43 | 05.09.2015
Witam, za kilkanaście dni jedziemy na miesięczną wyprawę samochodem do Iranu. Próbowałem załatwić nr referencyjny przez duże irańskie biuro ale chcieli nas naciągnąć na irańskiego pilota podając nieprawdziwe informacje. Skorzystałem z czeskiego biura www.zirhamia.cz gdzie, jak się okazało, pracuje polak Jurek.Opłata 150 PLN od wniosku płatna w polskim banku, obsługa miła, szybka i kompetentna. Numery otrzymaliśmy po tygodniu. Może ta informacja się komuś przyda. Z otrzymanych informacji wynika, że mogą również załatwić vouchery turystyczne do Rosji ale z tego nie korzystałem. Pozdrawiam i pewnie dam znać po powrocie,
Golik 13:52 | 05.09.2015
Dziękuję za informacje, może się przydadzą (jeśli tak, to bardzo). Widocznie takie biuro "do zadań specjalnych". Czekam na informacje, jak było (szczególnie, jak oni się sprawdzili).Szerokiej drogi!
orcio81 11:22 | 18.09.2015
Na tej czeskiej stronie wisi juz polska flaga i sa tez informacje po polsku.
dorotahare 15:22 | 23.02.2016
Tez załatwialiśmy przez Zirhamę. mamy!
prow 08:10 | 10.07.2016
Witajcie, wizy w zeszłym roku załatwiliśmy przez Zirhamia. Bez żadnych problemów. Teraz jestem w trakcie załatwiania wiz na tegoroczny wyjazd. Obsługa jeszcze lepsza a ich strona została mocno ulepszona.Pozdr
masada 00:55 | 19.07.2016
Jak na razie potwierdzam, ze bardzo fajny i kontaktowy chłopak ten Jerzy, mam nadzieję, że też i nam wszystko uda się załatwić bez przeszkód.Przy okazji, jest to w ogóle konieczne? Jakie jest tak mniej więcej ryzyko odmowy wystawienia wizy bez tego numeru referencyjnego? W sumie byłoby w ten sposób 150 zł w kieszeni, ale bilety już kupione, więc zastanawiam się, czy jest sens ryzykować..
Podobne wątki podróże po świecie IRAN
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.