Forum dyskusyjne

Linie lotnicze AirAsia

kategoria podróże po świecie

kraj Malezja

tintin dołączył
30.09.2007

tintin 13:30 | 21.04.2009

czy ktoś korzystał z usług tych linii i czy może mi powiedzieć czy nie zdarzają im się czasem jakieś większe wpadki?
cena jest wyjątkowo niska, bo lot z Londynu do Kuala Lumpur z opłatami kosztuje 1415zł po kursie 4,95 za funta. plus 10 funtów posiłek i 15 funtów za bagaż co daje ok 1600zł - cena śmiesznie niska, więc postanowiłem zapytać.
będę wdzięczny za każdą informację.
pozdrawiam
Marcin

aaleksandraa dołączył
07.01.2009

aaleksandraa 14:03 | 21.04.2009

MArcin,

lecialam AirAsia z Bangkoku do Jakarty i z Denpasar do Jakarty - oba loty super - wszystko na czas i bardzo milo :) samoloty na moje oko tez ok - po tej krotkiej przygodzie odwazylabym sie i na dluzszy lot z nimi :)

ps: ostatnio Lufthansa miala promocje na loty do Sinapuru - w obie strony ok 2200 - wiec jak na te linie to swietna cena.

pozdrawiam, Olga

Edgarek dołączył
16.08.2008

Edgarek 14:29 | 21.04.2009

leciałem w listopadzie 2008 z Phnom Penh do BKK, tak jak to w tanich liniach, maksymalnie ściśnięte fotele, bez posiłku. Ale nic złego nie mogę powiedzieć, odprawa standard, lot w miarę na czas /ca 10 minut opóźnienia przy starcie/. Opłata lotniskowa w Kambodży nie była w cenie biletu, płaciło się samemu w kasie na lotnisku.

fruchu dołączył
04.07.2008

fruchu 14:46 | 21.04.2009

Ja lecialem w 2 strony na trasie BKK - Krabi. Wszystko bylo punktualnie, bez zadnych problemow. Niestety nie moge Ci nic doradzic bo nie lecialem z nimi na dluzszej trasie

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 15:48 | 21.04.2009

Leciałem Air Asią z BKK do Rangunu i z powrotem 2 lata temu. Było w porządku. W Rangunie mieliśmy za ciężki bagaż to kazali przepakować nam do podręcznego.

seiji dołączył
30.06.2008

seiji 16:35 | 21.04.2009

W lutym leciałem z nimi z Kuala Lumpur do Phnom Penh, a w marcu z Kuala Lumpur do Stansted - złego słowa nie mogę powiedzieć, poza tym, że 14h w samolocie to zdecydowanie za długo ;) W cenie biletu, oprócz wspomnianych już posiłków nie ma też systemu rozrywki. Jeśli będziesz chciał obejrzeć film, to za niewielki pieniądze można wypożyczyć w samolocie. Trzeba też płacić za "pakiet komfortowy" - koc, poduszka itp. ale w końcu to "low cost". Generalnie - polecam.

pozdrawiam,
Marcin

turkus dołączył
02.07.2006

turkus 17:00 | 21.04.2009

Airasią w ubiegłym roku zrobiłem ponad 20 lotów, najgorszy jest segment Indonezyjski , jak większość innych lokalnych linii , bo ma najstarszy sprzęt, na segmencie X jest nowiutki sprzęt 1-2 letnie samoloty , ale jak chcesz jeszcze taniej do Azji, w ależności od terminu podpowiem na priv

neronek dołączył
19.04.2007

neronek 09:11 | 22.04.2009

witam
też dostałem e-maila air asia
Latałem bardzo dużo Air Asia i w samej Tajlandii jaki i po za.
ostanio miesiąc temu z Bangkoku do Yangon wcześniej z Wietnamu Kabodży na krabi na phuket na Chang Mai do Hat Yai .. musze powiedzieć że nigdy nie narzekałem na nich
20kg wygodne nowe Beingi przypuszczam że ten dalekobieżny nie odbiega wiele od tych , ba ..powinien być nawet dużo wygodniejszy wszystko tyczy się tego że posiłki bagaż napoje kupujesz sam ,tak więc Warto !!
pozdrawiam
neronek

moja nowa strona dużo zdjęć :
www.neronek.geoblog.pl 

i blogi :

Birma Tajlandia 2009
neronek5.blog.onet.pl/ 

Hongkong-Chiny -Tajlandia:
neronekbyd.blog.onet.pl/ 

Tajlandia -Kambodża-Laos:
darekneronek.blog.onet.pl/ 

Wietnam-Tajlandia:
neronek2.blog.onet.pl/ 

tintin dołączył
30.09.2007

tintin 19:04 | 22.04.2009

tanie linie, więc trzeba się liczyć z dopłatami za posiłek czy bagaż.
tak czy owak cena nawet z dopłatami jest godną uwagi.

viajero.mk dołączył
05.02.2009

viajero.mk 15:28 | 26.04.2009

Ja czesto latam Airasia. W ciagu ostatnich 10 dni lecialem 4 razy Airasia Indonesia i 1 raz Lion Air. Przecietne opoznienie - 30-60 minut czyli w normie, wszystkie samoloty nowiutkie prosto z fabryki Airbusy A320 i Boeningi 737, nawet na liniach wewnetrzych. Na polaczeniach wewnatrz Azji oplaty za bagaz i wyzywienie bardzo male. Natomiast na lot z Londynu do Kuala Lumpur Airasia X nigdy bym sie nie zdecydowal. Za 100-200 zlotych wiecej lataja Qatar, Etihad, Emirates i inne. Poza tym jak dodasz do tego przelot z Polski do Londynu, oplaty za zakup biletu, bagaz, wyzywienie, koc, poduszke, sluchawki, transfery miedzy lotniskami, nocleg, strate 2-3 dni na przesiadki, to moze sie okazac, ze bilet na Lufthanse, Airfrance czy Aeroflot bezposrednio z Polski kosztuje tyle samo. I bez ryzyka. Na ten miesiac na razie skonczylem z Airasia, za 2 godziny przesiadam sie na Lufthanse i do domku.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl