Forum dyskusyjne

Zapraszam na mojego bloga o życiu w Malezji

kategoria podróże po świecie

kraj Malezja

ZuzaKL dołączył
10.10.2012

ZuzaKL 09:43 | 10.10.2012

Kochani Globtroterzy,

Jestem obecnie na rocznym stażu w Kuala Lumpur a moją relację opisującą życie codzienne w KL a także weekendowe podróże w różne zakątki Malezji znaleźć możecie na moim blogu: www.zuinasia.wordpress.com 
Jeśli macie pytania na temat Malezji, chętnie na nie odpowiem!

Pozdrawiam,
Zuza

marekam888 dołączył
07.02.2009

marekam888 00:41 | 16.10.2012

To ja się też dopiszę!
Durian i ja - bardzo fajny blog! Oglądałem i polecam!

A z Malezji zapraszam do Rosji!

mylifeinrussia.blogspot.com/ 

To mój pierwszy blog i mam nadzieję, że was nie zanudzę!
Jest też wersja dla uzależnionych od Facebooka

www.facebook.com/MyRussianLife 

Pozdrawiam!

kowallos29 dołączył
28.10.2012

kowallos29 21:58 | 28.10.2012

Witam! Wybieram sie w listop. Do Kl i Taman Negara..pomożez mi ? pozdrawiam Kuba

ZuzaKL dołączył
10.10.2012

ZuzaKL 03:00 | 29.10.2012

Jasne, co chciałbyś wiedzieć? W Taman Negara jeszcze nie byłam, wiem tylko że trzeba ze sobą zabrać pudełko soli do posypywania pijawek, które posypane solą odczepiają się od skóry. A jest ich tam sporo.

Michal jan dołączył
20.11.2012

Michal jan 14:04 | 20.11.2012

Witaj zuza ja od 18 miesiecy procure w kuala lumpur przeczytalem twoj blog potwierdzam trafnosc spostrzezen.jeszcze dobry rok musze tu powalczyc

Michal jan dołączył
20.11.2012

Michal jan 14:05 | 20.11.2012

Witaj zuza ja od 18 miesiecy procure w kuala lumpur przeczytalem twoj blog potwierdzam trafnosc spostrzezen.jeszcze dobry rok musze tu powalczyc

magic dołączył
10.05.2010

magic 04:23 | 25.11.2012

Czesc Zuza!

Czytalem Twojego blog'a z usmiechem na ustach :-) Trafne spostrzezenia! :-) Nie mieszkam w Malezji, ale odwiedzam ja dosc czesto.

Podziwiam Cie ze sprobowalas (noooo prawie) balut'a!
Zgadzam sie ze dla kogos kto twierdzi ze potrafi perfekcyjnie poslugiwac sie paleczkami - trzeba go wyslac do koreanskiej knajpki :-)
I wiele innych! :-) Super!

Pozdrowienia z Singapore,
-M.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl