Forum dyskusyjne

najtaniej do iranu

kategoria podróże po świecie

kraj Iran

pyzol dołączył
15.04.2007

pyzol 16:43 | 22.05.2009

Witam serdecznie mam pytanko .
Jak najtaniej i najkrócej dostać się do Iranu i z powrotem
Za rady z góry serdecznie dziękuje

annkapoznan dołączył
25.11.2008

annkapoznan 20:46 | 22.05.2009

Hej, pieć lat temu leciałam za 1200 PLN w obie strony przez Moskwę. Warszawa - Moskwa , tu przesiadka i dalej z Moskwy do Teheranu. Lot bardzo przyjemny i maszyna także :-))

pyzol dołączył
15.04.2007

pyzol 15:29 | 23.05.2009

Dzięki,ale jeszcze są wizy do Rosji,a to dodatkowe koszty.Przez Kaukaz nie wypaliło .Szukam innych tanich dróg drogi
pozdrawiam

szkieuko dołączył
27.07.2008

szkieuko 15:47 | 23.05.2009

Kiedy kupujesz bilet tranzytowy przez Moskwę nie potrzebujesz wizy, bo nie wychodzisz poza lotnisko.

annkapoznan dołączył
25.11.2008

annkapoznan 22:51 | 23.05.2009

dokładnie tak jak mówi szkiełko. Jeśli nie wychodzisz poza lotnisko to wizy nie potrzeba. Tylko znajdź sobie jakieś fajne połaczenie, abyś za długo nie czekał, gdyż na lotnisku nie ma (może lepiej nie było) kompletnie żadnych atrakcji :-))

milka dołączył
30.03.2004

milka 21:16 | 03.06.2009

Ja kilka lat temu jechałam autobusem Przemyśl - Suczawa ( Rumunia) z Suczawy autobusem do Stambułu, a ze Stambułu autobusy bezpośrednie do kilku irańskich miast. Podróz naprawde bardzo tania i bardzo ciekawa :)
polecam :)

pyzol dołączył
15.04.2007

pyzol 18:56 | 04.06.2009

Dzięki,a możesz napisać jak to wyszło czasowo ,czasu mam trochę mało
pozdrawiam

seegate dołączył
23.06.2008

seegate 20:49 | 04.06.2009

Witam,
nie wiem dokładnie kiedy planujesz podróż ale dosc tania opcja dostania sie do Istambułu jest lot z Katowic lub warszawy linia wizzair do bourgas ( bułgaria) a następnie tego samego dnia autobus do Istambułu. Z Istambułu autokarem do Iranu. Koszt połączenia jeżeli odpowiednio wcześniej wykupisz bilet na samolot wraz z opłatą za bagaż to wydatek 260zł plus autobus do Istambułu 80zł całość 340.Pozostanie ci tylko kupienie biletu do Iranu ale to nie powinno być drogie. Pamietaj tylko ,że idą wakacje i zależnie od terminu loty mogą być obłożone. Pozdrawiam

pyzol dołączył
15.04.2007

pyzol 16:10 | 05.06.2009

Dzięki jadę prawie na miesiąc od połowy września
Pozdrawiam

tweety dołączył
24.06.2009

tweety 11:44 | 24.06.2009

przjazd autobusem przez Sofie, Istambuł i dalej do Teheranu ( z przesiadkami w tych miastach) wyniosl mnie 3 lata temu mniej niz 500 PLN . Jednak jest to chyba droga dla tych ktorzy mniej sie spieszą, lub chcą cos po drodze zobaczyć, bo nawet gdyby sie max sprężyć to przejazd trwa najmniej 5 dni. Ma jednak niewątpliwe atrakcje:) ja np musialem obtańczyć wszystkie irańskie koiety w autobusie do Teheranu. Bez wątpienia bylo ciekawiej niż w samolocie...

mirekKRK dołączył
22.07.2006

mirekKRK 20:19 | 05.08.2009

Sprawdz sobie przeloty Praga>Stambuł potem autobus kosztuje 50$/2 osoby - tyle płaciliśmy nieco ponad miesiac temu; z powrotem 60$/2os. Można też sprawdzić loty z Teheranu do Stambulu - wewnątrz kraju są dość tanie (KISH Tehran -40$/os)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl