Forum dyskusyjne

wiza do Iranu - droga ladowa

kategoria podróże po świecie

kraj Iran

stefunn dołączył
29.04.2012

stefunn 17:57 | 29.04.2012

Witajcie. Jesli ktos wybiera sie do Azji - Iranu droga ladowa polecamy pozyskanie wizy w Trabzonie - Turcja (jesli w Polsce bylyby klopoty). My aplikowalismy we wrzesniu 2011 i nie bylo zadnych problemow. Jedyne co to Ana (jako ze jest kobieta) musiala zrobic zdjecia wizowe w chuscie na glowie:-)
Oplata wizowa to ok.50 euro; czas oczekiwania: 1 - 2 dni.
W formularzu najlepiej wpisac min. miesiac podrozowania po kraju. Iran jest wielki i wart uwagi!!!
goraco polecam!

MichalPrzybylski dołączył
05.04.2012

MichalPrzybylski 12:33 | 01.05.2012

Dokładnie tak jak mówisz Stefunn. Ewentualnie, zostaje agencja, np key2persia, albo iranianvisa.com. Strona irańskiego MSZu nie działa od kilku miesięcy - sprawdzałem wcześniej jeszcze zimą dla znajomych. Nie wiesz przypadkiem, ile jest odrzuconych wniosków w Trabzon?

Przedłużenie wizy: we wzystkich większych miastach za ok..... z tego co pamiętam 20-30 dolarów. Ja pytałem w Bushehr - panowie z imigracyjnego powiedzieli, że miesiąc mogę dostać bez problemu.

Polecam wszystkim Persję. Byłem, widziałem i wrócę..... jak wprowadzą możliwość stałego pobytu dla obcokrajowców ;P.

www.singlenomad.pl 

stefunn dołączył
29.04.2012

stefunn 20:39 | 01.05.2012

Nie innaczej - genialny kraj!!!Co do odrzuconych wniosków to nie mam zielonego pojęcia. Wraz z nami w Trabzonie, starali się o wizy francuzi - również bez problemu. My przedłużaliśmy wizy w Teheranie ale ceny dokładnej nie pamiętam...
Pozdrowienia

OW-Akces_pl dołączył
01.04.2012

OW-Akces_pl 20:44 | 01.05.2012

To też miejsce ciekawe do zwiedzania. Polecam zobaczyc zakatki.. nawet prponowane przez tubylców. Nie wszystko zobaczymy w przewodnikach;)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl