Artykuły i relacje z podróży Globtroterówpokaż wszystkie artykuły

Kategoria: kraj:ANGLIA

Liczba wyszukanych artykułów: 5

ANGLIA / Londyn / Tamiza / Tower Bridge
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 584

igebski Ostatnia część relacji z rejsu \\\"Magellanem\\\". Tym razem odwiedzamy Francję (Honfleur, Rouen), Anglię (Londyn i Tilbury) oraz Holandię (Amsterdam).

inf.praktczne, droga na miejsce, zdjęcia

ANGLIA / Kornwalia / W drodze / Samochodem do Anglii
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 3094

euro Motoring is a pastime for women: young, middle-aged, and – if there are any – old. There may be pleasure in being whirled around the country by your friends and relatives, or in a car driven by your chauffeur; but the real, the intense pleasure, the actual realisation of the pastime comes only when you drive your own car

liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 2980

nitkaska Podróż z biurem… No tak, to drogo, to w tłumie turystów, to w towarzystwie obcych ludzi, z których każdy jest inny, to według utartych szlaków, w szalonym tempie, z pilotami o różnych kompetencjach i umiejętnościach (o chęciach nie wspomnę!)

ANGLIA / - / Londyn / Zmiana warty
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 3154

babaczek Jest jedną z największych metropolii europejskich, tętniący życiem 24 godziny na dobę i miastem, które, mimo że miałam okazję zwiedzać tylko przez tydzień, pokochałam od pierwszego momentu- Londyn, miejsce, które chciałabym zwiedzić wszerz i wzdłuż i móc w nim pomieszkać kilka miesięcy.

inf.praktczne, zdjęcia, linki

2012-03-11

MarekU Chartwell

liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 2519

MarekU Ten krótki tekst dotyczy wspaniałej rezydencji w Chartwell w Anglii.

droga na miejsce, zdjęcia

Krótkie statystyki:

Liczba artykułów w bazie: 2628, Łączna liczba odwiedzin: 11861060X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl