Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Run, Forest, run > TURCJA, GRUZJA, ABCHAZJA, ROSJA


smashin smashin Dodaj do: wykop.pl
patronaty medialne

Zdjęcie POLSKA / Bory Tucholskie / Czersk / Run, Forest, runPrzedstawiamy sportową wyprawę ze Stambułu do Soczi wybrzeżem Morza Czarnego! W dwuosobowej sztafecie uczestnicy przebiegną ponad 1800km. Dziennie każdy "zrobi" maraton. Po drodze skok w bok - wejście na Ararat!

Run, Forest, run:

Dwa razy „run”, bo biegnie nas dwóch.
„Forest”, bo jesteśmy z borów. Borów Tucholskich.

Zdjęcia: Czersk, Bory Tucholskie, Run, Forest, run, POLSKA
Czersk, Bory Tucholskie, Run, Forest, run, POLSKAPomysł wyprawy opiera się na pokonaniu dystansu 1800km w dwuosobowej sztafecie. Dziennie planujemy przebyć trasę 80km, z czego każdy pokona połowę biegiem. Gdy jeden z nas będzie biegł swój dzienny maratoński przydział, drugi będzie mu towarzyszyć na rowerze wożąc cały podróżniczy dobytek. Wyprawa ma zacząć się w Stambule, a skończyć w Soczi i będzie wiodła wybrzeżem Morza Czarnego. Przewidujemy ją na sierpień 2014 roku. Inspiracją dla nas jest osoba Justyny Kowalczyk, którą uważamy za tytana wysiłku. Ponieważ blisko przebiegu trasy znajduje się obiekt naszych westchnień - legendarny szczyt Ararat, chcielibyśmy też na niego wejść.

Wyprawa będzie dla nas wyzwaniem. Nigdy tak dużo i tak długo nie biegaliśmy, nigdy też nie wspinaliśmy się na pięciotysięcznik. Mamy doświadczenie w długodystansowych zawodach, regularnie trenujemy. Zdążyliśmy już niejednokrotnie poznać i sprawdzić możliwości naszych organizmów. Jeśli odpuszczą nam kontuzje, powinniśmy dać radę.Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony-bloga:
www.stambul-soczi.blogspot.com

Zdjęcia

POLSKA / Bory Tucholskie / Czersk / Run, Forest, run

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2024 Globtroter.pl