Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Project Pamir 2014 > UKRAINA, ROSJA, UZBEKISTAN, TADŻYKISTAN, KIRGIZJA, KAZACHSTAN


Project Pamir 2014 Project Pamir 2014 Dodaj do: wykop.pl
patronaty medialne

Zdj cie TADŻYKISTAN / Azja ¦rodkowa / Azja ¦rodkowa / Plan trasy Azja ¦rodkowaPrzedstawiamy kolejny patronat medialny Globtrotera! Tym razem kibicujemy "grupie mężczyzn w kwiecie wieku, którzy niechętnie opuszcz± swoje domostwa i wsi±d± na motocykle zmierzaj±c przed siebie" :-)

Planujemy pojechać do Azji ¦rodkowej w góry Pamir. Podróż zaczynamy 13 czerwca 2014 roku. Odwiedzimy sze¶ć państw: Ukrainę, Rosję Kazachstan, Uzbekistan, Tadżykistan, Kirgistan. Trasa liczyć będzie około 14 tys km po różnych rodzajach dróg, będzie trwać około pięciu tygodni.

Zdj cia: Azja ¦rodkowa, Azja ¦rodkowa, Plan trasy Azja ¦rodkowa, TADŻYKISTAN
Azja ¦rodkowa, Azja ¦rodkowa, Plan trasy Azja ¦rodkowa, TADŻYKISTAN



Zgodnie z zasad±, że " tylko podróż jest prawdziwym życiem , jak i prawdziwe życie jest podróż±" po raz kolejny grupa mężczyzn w kwiecie wieku niechętnie opu¶ci swoje domostwa i wsi±dzie na motocykle zmierzaj±c przed siebie. Dalej i dalej....poza horyzont codzienno¶ci.

Tym razem swoim zamiarem obejmujemy podróż motocyklow± do Azji Centralnej dokładnie w góry Pamiru. Nasza wyprawa zakłada przejechanie na przełomie czerwca/lipca 2014 r przez terytorium sze¶ciu państw tj. Ukraina, Rosja, Kazachstan, Uzbekistan, Tadżykistan, Kirgistan. W sumie przekroczymy aż 12 granic państwowych o liczbie przekroczonych barier naszej wytrzymało¶ci, nerwów i oczywi¶cie sprzętu nawet nie zamierzamy tutaj wspominać ;)

Podróż jest sporym przedsięwzięciem logistycznym, jednak nie boimy się wyzwań. Naszym nadrzędnym celem jest poznawanie zwyczajów i codzienno¶ci napotkanej w trasie ludno¶ci. Bez względu bowiem na to pod jak± długo¶ci± i szeroko¶ci± geograficzn± żyjemy, wszyscy mamy problemy i marzenia. Z tego też względu warto¶ci± dodan± tej wyprawy będzie z pewno¶ci± wymiana spostrzeżeń na temat otaczaj±cej nas rzeczywisto¶ci.

Rado¶ciami i trudami podróży chcemy dzielić się na bież±co z jej sympatykami. W tym wła¶nie celu założyli¶my nasz fanpage na Facebooku po¶więcony naszej eskapadzie, które będ± stanowić -szczególn± -płaszczyznę komunikacji. Po powrocie za¶ z chęci± podzielimy się wrażeniami, pami±tkami i do¶wiadczeniami, licz±c nieskromnie , że nasza wyprawa przyczyni się nie tylko do popularyzacji podróży motocyklowych ale przede wszystkim choć w niewielkim stopniu zmieni wizerunek motocyklisty jako tzw. potencjalnego dawcy.

Zdj cia: Azja ¦rodkowa, Azja ¦rodkowa, Plan trasy Azja ¦rodkowa, TADŻYKISTAN
Azja ¦rodkowa, Azja ¦rodkowa, Plan trasy Azja ¦rodkowa, TADŻYKISTAN



http://project-pamir2014.prv.pl/
http://www.facebook.com/pages/Project-PAMIR-2014/391516340945760

Zdjęcia

TADŻYKISTAN / Azja ¦rodkowa / Azja ¦rodkowa / Plan trasy Azja ¦rodkowaTADŻYKISTAN / Azja ¦rodkowa / Azja ¦rodkowa / Plan trasy Azja ¦rodkowa

Dodane komentarze

Kaukaz i Bliski Wschód rowerem. dołączył
07.04.2013

Kaukaz i Bliski Wschód rowerem. 2015-04-12 20:49:38

"Czy my się czasem nie trafili¶my w Kirgistanie? Mam wrażenie, że tak http://kolemsietoczy.pl/kirgistan :D"

Kaukaz i Bliski Wschód rowerem. dołączył
07.04.2013

Kaukaz i Bliski Wschód rowerem. 2015-03-14 14:17:59

"Też byłem, też na dwóch kółkach. Z tym, że rowerem! Pozwolę sobie zaprosić do siebie na bloga. Mnóstwo fotografi, bardzo obszerna relacja z Azji ¦rodkowej w tym Pamiru http://kolemsietoczy.pl/pamir"

Przydatne adresy

Brak adres w do wy wietlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły s± moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl