Artykuły i relacje z podróży Globtroterówpokaż wszystkie artykuły

Kategoria: kraj:BANGLADESZ

Liczba wyszukanych artykułów: 3

CHORWACJA / Pliwickie Jeziora / Plitwickie Jeziora / Balkan Expedition 2012
liczba komentarzy: 1

liczba odsłon: 5172

NaKoniecŚwiata Prezentujemy najnowszy patronat medialny Globtrotera! Uwaga - jest możliwość dołączenia do ekipy pomarańczowego Volkswagena T3 ... Poczytajcie i podejmijcie najlepszą decyzję ;-)

zdjęcia, mapy, linki

BANGLADESZ / Jessore / Benapole / Przejscie graniczne
liczba komentarzy: 2

liczba odsłon: 2757

gastropoda Wiza zezwalająca na dwutygodniowy pobyt w Bangladeszu (o taki czas występowałem) kosztuje 20 usd (2007). Konieczne jest określenie punktu granicznego, jakim ma się zamiar wjechać i opuścić kraj. W Kolkata jest konsulat Bangladeszu, na wydanie wizy czeka się jeden dzień.

droga na miejsce, proga powrotna, zdjęcia

BANGLADESZ / Khulna / Bagerhat / Meczet na skraju pola
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 3001

gastropoda Kraj jest przeludniony (prawie 1000 mieszkańców na 1 km2, co nie licząc państw-miast, takich jak, Hongkong, Monaco, czy Singapur, stawia Bangladesz na czele listy krajów najgęściej zaludnionych), wszędzie bieda, a mnie męczy ciągłe przyglądanie mi się przez ludzi – nie są natarczywi, są po prostu ciekawi, nawet jedząc przy straganie posiłek, czy pijąc herbatę nie obywa się bez wianuszka gapiów.

inf.praktczne, droga na miejsce, proga powrotna, zdjęcia

Krótkie statystyki:

Liczba artykułów w bazie: 2634, Łączna liczba odwiedzin: 12001421X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl