Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Indie 2015 kultowym VW T3 > INDIE, SRI LANKA, PAKISTAN, NEPAL, BANGLADESZ


NaKoniecŚwiata NaKoniecŚwiata Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie CHORWACJA / Pliwickie Jeziora / Plitwickie Jeziora / Balkan Expedition 2012Prezentujemy najnowszy patronat medialny Globtrotera! Uwaga - jest możliwość dołączenia do ekipy pomarańczowego Volkswagena T3 ... Poczytajcie i podejmijcie najlepszą decyzję ;-)

Jesteśmy ekipą pomarańczowego Volkswagena T3, której celem jest dotrzeć „Na Koniec Świata” właśnie na jego pokładzie.

Tym razem poszukiwania kierujemy na … Indie i kraje sąsiednie. Kiedy? Przygodę rozpoczniemy w lutym 2015 roku, a potrwa ona około 70 dni. Jest nas czwórka, miejsc mamy pięć. Przypadek? Nic podobnego. Dlatego też, oprócz poszukiwań krańca świata, rozpoczynamy nabór brakującego ogniwa ekipy, która chce przeżyć niesamowitą podróż. Czy chcesz wybrać się w nią z nami?

Mocno zastanawialiśmy się nad miejscami, które chcemy odwiedzić. Ustaliliśmy wstępną trasę, którą możecie zobaczyć na naszej stronie internetowej – www.nakoniecswiata.com.pl.

Oprócz Indii, które chcemy przejechać od północny na południe, i z zachodu jak najdalej na wschód, odwiedzimy również Pakistan, Nepal, Bangladesz oraz Sri Lankę. Wstępna trasa pokazuje, że przejedziemy wspólnie około 15 tysięcy kilometrów. Oczywiście, wyzwanie jest ogromne i zdajemy sobie sprawę, że nie wszędzie uda się nam dotrzeć naszym pięknym busem. W takiej sytuacji zdamy się na transport publiczny, dzięki czemu poczujemy prawdziwy klimat tej części Azji.

Dlaczego jedziemy? Jak już wspomnieliśmy – chcemy odnaleźć „Koniec Świata”, ale również zżyć się z miejscową ludnością, poznać kulturę, której nie doświadczymy jadąc do Indii na zorganizowaną, komercyjną wycieczkę. Chcemy poczuć ducha Hinduizmu, poznać różnorodne smaki Indii (a kuchnia hinduska to prawdziwe bogactwo), doświadczyć wszystkiego, co ten kraj ma do zaoferowania.

Naszą podróż rozpoczniemy i zakończymy w Bombaju, dokąd kontenerem chcemy przetransportować busa. A jako, że Bombaj to stolica Bollywoodzkich filmów, być może zagramy w jednym z nich? :) Może staniemy się prawdziwymi joginami? Może staniemy oko w oko z kobrą? Nie wiemy… ale na pewno chcemy tego doświadczyć, poznając Indie w jak największym stopniu.

Wiemy jedno, chcemy pokazać, że kiedy czegoś naprawdę chcesz, to nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia. Pragniemy nieść uśmiech dla każdego spotkanego na naszej drodze człowieka. Chcemy żyć! Aha, jeszcze jedno. W 2015 roku nasz bus będzie obchodził 35-te urodziny. To także prezent dla niego :)

Jeżeli nasz plan przypadł Tobie do gustu, zapraszamy na www.nakoniecswiata.com.pl lub https://www.facebook.com/NaKoniecSwiataT3, gdzie dowiesz się o nas czegoś więcej. Co najważniejsze, jeżeli czytając ten tekst, widząc to, co planujemy, w Twojej głowie powstała myśl – chcę jechać – nic prostszego.

Rozpoczynamy konkurs na jedno wolne miejsce na wyprawę życia (pierwszą z nich). Co zrobić, by się do nas zgłosić? Wypełnij formularz, który znajduje się na naszej stronie internetowej w dziale Wyprawy - Indie 2015 oraz Dołącz do nas – Pojedź Na Koniec Świata. Następnie postępuj zgodnie z instrukcją i odeślij go do nas mailem na adres: busem@nakoniecswiata.com.pl, do 25 stycznia 2014 roku.
Pojedź z nami Na Koniec Świata!

Szukamy 5-tej osoby na wyprawę po Indiach 35-letnim kultowym VW T3. Termin: luty 2015, czas ok 70dni.
Pojedź z nami Na Koniec Świata! :)

Zdjęcia

CHORWACJA / Pliwickie Jeziora / Plitwickie Jeziora / Balkan Expedition 2012GRECJA / Południowe wybrzeże / Nea Peramos / Nocleg nad morzemTURCJA / Turcja / Istambuł / Nocleg pod meczetem

Dodane komentarze

gastropoda dołączył
19.05.2011

gastropoda 2019-08-25 17:54:18

Czy wyjazd doszedł do skutku? Strona www nieaktywna...

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl