Forum dyskusyjne
jak najlepiej wykorzystać miesiąc
kategoria podróże po świecie
kraj Malezja
thamel 01:13 | 27.12.2006
Kto zna Malezję, proszę o opinię na temat takiego Planu;1. treking Kinabalu - 3 dni
2. Sandakan - namorzyny, orangutany, rafa - 5 dni
3. Padas - rafting - 3 dni
4. Miri - 2 parki narodowe + dojazd 5 dni
5. Kota Baharu - 1 dzień
6. Nurkowanie - rafa - 3 dni
7. Taman Negra - 4 dni z dojazdem
8. Kuala Lumpur - pociągiem - 2 dni
9. Zapas 3 dni aby się nie spieszyć ;-)
co jeszzce warto? swiątynie mało mnie interesują (widziałem).
Seroslav 21:46 | 23.12.2008
Na pewno warta polecenia jest Malakka - historyczne, kolonialne miasto, piękna starówka.Cameroon Highlands - plantacje herbaciane, można odpocząć w chłodniejszej aurze, najeść się truskawek itd.
Pulau Penang - piękne plaże, atrakcje sportów wodnych, piękne stare portowe miasto, świątynie, góra z tarasem widokowym.
Podobne wątki podróże po świecie MALEZJA
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.