/ / > Warszawska Grupa Wyjazdowa - I spotkanie > Forum, porady, opinie i informacje w Globtroter.pl

Forum dyskusyjne


Warszawska Grupa Wyjazdowa - I spotkanie

kategoria inne

casuelle dołączył
11.12.2009

casuelle 22:27 | 27.06.2012

Hej,

zapraszam Was na pierwsze zapoznawcze spotkanie Warszawskiej Grupy Wyjazdowej. To taki mój pomysł na spotkanie razem ludzi, którzy szukają towarzyszy do wspólnego podróżowania. Mamy początek sezonu urlopowego, więc pora idealna.
Na tej stronce w zakładce 'jak to działa' dokładnie jak będzie to wyglądać: www.grupawyjazdowa.moonfruit.com

A spotkanie o którym mówię to ognisko na polanie w Powsinie w Warszawie.

Kiedy: w najbliższą sobotę 30.09 od godziny 16.00

w najbliższą sobotę 30.06 o godzinie 16.00.

Nie trzeba wysyłać potwierdzeń, po prostu przyjdźcie. Na miejscu szukajcie grupy ludzi z biało-czerwoną flagą:) W razie gdyby ktoś miał pytania piszcie na casu.elle@gazeta.pl albo tutaj.
Na zachętę dodam, że do tej pory zgłosiło się do mnie już ponad 20 osób!

Jedzenie zapewniamy we własnym zakresie, tak więc zaopatrzcie się w kiełbasę, kanapki, sałatki, ciastka, picie itp.

Warto zabrać ze sobą również jakiś koc lub karimatę, na której będzie można usiąść w razie gdyby okazało się, że jest nas więcej niż miejsc siedzących.

Poza tym przydadzą się również:

+ ostre narzędzia do przygotowania kijków do kiełbasek
+ węgiel do grilla gdyby okazało się, że z innym opałem jest problem
+ grill?;)

Przy okazji bardzo proszę aby zgłaszały się do mnie również osoby, które pomogą mi w rezerwacji miejsca na polanie:)

Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia:)


casuelle dołączył
11.12.2009

casuelle 20:17 | 28.06.2012

Do tej pory zgłosiło się do mnie ponad 50 osób:) Mam nadzieję, że ten wynik ośmieli Was do przyłączenia się:) Zaczynamy od rundki zapoznawczej, także nie obawiajcie się przyjść nawet bez znajomych.


bynio dołączył
05.09.2008

bynio 21:52 | 28.06.2012

A czy Skierniewice to też Warszawska Grupa Wyjazdowa?
Pozdrawiam
Zbyszek


casuelle dołączył
11.12.2009

casuelle 23:09 | 28.06.2012

Warszawska grupa nazywa się warszawska, ponieważ jestem z Warszawy i najwygodniej jest mi organizować spotkania tutaj. Poza tym myślę, że fajnie jeśli ludzie, którzy poznają się na spotkaniu są z jednego miasta, bo łatwiej im potem utrzymywać kontakty. No ale w spotkaniu może uczestniczyć każdy, bez względu na to skąd jest. Jeśli masz czas i ochotę, wpadaj:)


casuelle dołączył
11.12.2009

casuelle 11:02 | 02.07.2012

Hej, spieszę donieść, że spotkanie odbyło się:) Przyszło w sumie +/- 50 osób. Było bardzo sympatycznie. Wiele osób przyszło bez towarzystwa, ale wspólnie zadbaliśmy o to aby nikt nie czuł się osamotniony:) Zaczęliśmy od konkursu na zbieranie opału w lesie i w sumie nazbieraliśmy go tyle, że nie udało nam się wszystkiego spalić:) Graliśmy w 'sabotażystę', poznawaliśmy się i umawialiśmy na wyjazdy. Pierwszy, wycieczka rowerowa do tężni w Konstancinie odbyło się wczoraj:)
Ognisko skończyło się ok 23.30 kiedy to postanowiliśmy przenieść się na plażę nad Wisłą, gdzie spora grupa została do wschodu słońca:) Byłam wśród nich:) Po powrocie do domu ok 6.00 wzięłam szybki prysznic i ruszyłam na wspomnianą wycieczkę rowerową do Konstancina:) Wieczorem umówiliśmy się na wspólne oglądanie meczu w strefie kibica.

Dla wszystkich, którzy nie byli i którzy chcieliby wpaść ponownie: szukajcie informacji o kolejnym spotkaniu za około 3 tygodnie. Myślę o tym aby zorganizować je na statku płynącym po Wiśle:) Potem możemy przenieść się na ognisko na plaży pod Stadionem Narodowym:)


Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 14:03 | 02.07.2012

pomysł fajny. W sobotę nie mogłam, ale chętnie przyjdę na następne... :)


casuelle dołączył
11.12.2009

casuelle 17:11 | 02.07.2012

Właśnie spisałam wszystkie pomysły na wyjazdy, które wygenerowaliśmy na ognisku i wysłałam do tych, którzy byli i zostawili mi maila. Jeśli ktoś z Was był, ale zmył się wcześniej, a również chciałby te pomysły przejrzeć i być może się przyłączyć, niech napisze do mnie w tej sprawie na casu.elle@gazeta.pl


casuelle dołączył
11.12.2009

casuelle 14:03 | 02.08.2012

Witajcie ponownie,
dłuższy czas byłam nieco niedostępna z powodu wyjazdów i innych absorbujących spraw.
W międzyczasie udało mi się zaliczyć kilka mniejszych spotkań grupy, jeden wyjazd do Budapesztu, zorganizowany dzięki spotkaniu w Powsinie i jedną wycieczkę rowerową, również umówioną właśnie tam. Na jednym z tych spotkań, siedząc przy stole z osobami, o których istnieniu 'chwilę' wcześniej nawet nie wiedziałam, pomyślałam jak to łatwo z dnia na dzień powiększyć grono swoich znajomych i nagle znaleźć się w grupie, rewelacyjnych osób, które łączą wspólne zainteresowania:) Po ognisku, w sprawie kolejnych wyjazdów, komunikowaliśmy sie głownie mailowo i telefonicznie. Wczoraj za radą kilku osób założyłam stronę grupy na facebooku i tam będę pisać o naszych planach wyjazdowych.
www.facebook.com/pages/Warszawska-Grupa-Wyjazdowa/502480806444143
W zakładce 'wydarzenia' mamy 5 takich, które na pewno dojdą do skutku, ponieważ już mamy bilety na przeloty. Większość udało się kupić wczoraj w rewelacyjnie niskich cenach. Od 2 zł za Sztokholm w obie strony, przez Mediolan za 18 zł, po Londyn i Rzym za 38 zł.
Zachęcam do polubienia strony i śledzenia najnowszych wątków.
Postaram się również aktualizować na bieżąco informacje na stronie www.grupawyjazdowa.moonfruit.com ale z tym jest nieco więcej zabawy


Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 13:09 | 03.08.2012

Daj znać na forum jaki jest ewentualny plan na weekend ....


casuelle dołączył
11.12.2009

casuelle 16:10 | 14.08.2012

Jest mi niezmiernie miło zaprosić Was na drugie otwarte spotkanie grupy. Więcej szczegółów na nowej stronie www.grupawyjazdowa.pl

Chcemy żeby teraz było jeszcze bardziej konkretnie i efektywnie, więc przed przybyciem prosimy o wysłanie zgłoszenia dostępnego w zakładce 'weź udział w spotkaniu' oraz o punktualne przybycie o 18.30 Chodzi o to żeby nie przyszło więcej osób niż miejsc. Jeśli przyjdzie mniej, też musimy to zgłosić w lokalu, dlatego zgłoszenie jest ważne.

Nie jestem pewna czy już o tym tutaj pisałam, bo nie widzę w tym momencie wszystkich wiadomości jakie wpisałam wcześniej, ale chciałabym się z Wami podzielić refleksją:)
Na jednym z naszych ostatnich małych spotkań w sprawie wyjazdów do Londynów i Sztokholmów, o których wspominałam wcześniej, dotarło do mnie coś niesamowitego. Siedziałam sobie przy stole z 12 osobami, o których istnieniu wcześniej nawet nie wiedziałam:) Niesamowite jest to, że jedno spotkanie, może spowodować, że zaczniecie otaczać się zupełnie nowymi fajnymi ludźmi:)
Jeśli chcecie się przekonać o tym jakie to fajne jest, przyjdźcie. PozdrawiamStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2024 Globtroter.pl