/ / > Polski kickstarter > Forum, porady, opinie i informacje w Globtroter.pl

Forum dyskusyjne


Polski kickstarter

kategoria inne

mgras dołączył
08.05.2011

mgras 11:47 | 08.05.2011

Witajcie,

Uruchomiliśmy niedawno polską wersję popularnego za wielką wodą serwisu służącemu finansowaniu kreatywnych projektów kickstarter.com pod adresem GoBeez.net

Czym jest GoBeez najlepiej chyba odwzorowuje to zdanie: GoBeez to miejsce dla ludzi kreatywnych, szukających funduszy na realizację swoich wymarzonych projektów. Na naszej platformie możesz utworzyć projekt i postarać się zebrać fundusze na jego realizację, lub wspierać innych. Twórcy zachęcają ludzi do wsparcia ich idei oferując w zamian wyjątkowe, dające dużo frajdy korzyści.

Zachęcam do obejrzenia projektów na http://kickstarter.com. Poniżej wybrałem dwa z zakresu fotografii i podróży które fajnie pokazują idee działania.

http://www.kickstarter.com/projects/1406442713/the-geography-of-youth - Dwoje fotografów przemierza na rowerach 30000 mil przez 50 krajów aby pokazać co to znaczy być młodym na różnych kontynentach. - Udało im się zebrać ponad 16 tyś dolarów na tą wycieczkę

http://www.kickstarter.com/projects/gerdludwig/the-long-shadow-of-chernobyl - Fotograf z National Geographic wyrusza do Czarnobyla. - Udało mu się zdobyć ponad 23 tyś dolarów na ten projekt.

Zapraszam również na http://blog.gobeez.net naszego bloga na którym recenzujemy co ciekawsze projekty.

Chętnie odpowiem na wszystkie Wasze pytania, i pomogę przy tworzeniu projektu.

Pozdrawiam serdecznie, i zapraszam do udziału w projekcie:-)

P.S Przygotowaliśmy również niespodziankę w postaci konkursu w którym można wygrać między innymi iPad'a - Jedyne co trzeba zrobić to do końca czerwca dodać swój projekt na GoBeez. Strona konkursowa znajduje się tutaj: http://gobeez.net/page/contestStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl