/ / > WYTWÓRNIA WYPRAW - POSZUKIWANI PILOCI WYCIECZEK > Forum, porady, opinie i informacje w Globtroter.pl

Forum dyskusyjne


WYTWÓRNIA WYPRAW - POSZUKIWANI PILOCI WYCIECZEK

kategoria inne

Wytwórnia Wypraw dołączył
29.01.2011

Wytwórnia Wypraw 16:09 | 29.01.2011

Klub podróży Wytwórnia Wypraw poszukuje pilotów wycieczek w kierunkach: 1."wschodni" - Ukraina, Białoruś; 2. kraje nadbałtyckie - Litwa, Łotwa, Estonia; 3. Bałkany - Czarnogóra, Macedonia, Chorwacja, Serbia, Bośnia i Hercegowina, Rumunia, Bułgaria; 4. Europa Środkowa - Węgry, Czechy, Słowacja. Od kandydatów oczekujemy: posiadania aktualnej legitymacji pilota wycieczek (bądź deklaracji o zamiarach jej uzyskania do lata 2011), znajomości języków obcych (rosyjski lub angielski), mile widziana znajomość języków krajów docelowych i doświadczenie podróżnicze. CV prosimy przesyłać na adres: wytworniawypraw@wp.pl. Zapraszamy do współpracy!Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl