/ / > fanklub Colmara > Forum, porady, opinie i informacje w Globtroter.pl

Forum dyskusyjne


fanklub Colmara

kategoria inne

marzena44 dołączył
18.02.2015

marzena44 13:49 | 18.02.2015

Konta użytkowników: famo, kakadul, frejaX, felcom, migutek, loca1976, kaczydziob, ruda999, JuTa, Mela31, bokserABC, martaola i chyba pitachaja.

Użytkownicy Ci nie posiadają żadnego dorobku (oprócz frejaX -“ 10 zdjęć wrzuconych w marcu 2014r.) i powstały przede wszystkim po to, żeby polecać zdjęcia Colmara. Oczywiście, żeby nie było to bardzo podejrzane, to czasem polecane są też inne zdjęcia (zazwyczaj takie, które nie zagrażają pozycji wybrańca).

Mam wrażenie, że konta te założyła jedna osoba. Problem IP przy dzisiejszej dostępności Internetu i dynamicznym IP nie istnieje.

Ponieważ Colmar jest podróżnikiem i całkiem przyzwoitym fotografem, to nie przypuszczam, żeby sam sobie polecał zdjęcia z fikcyjnych kont. Ktoś może mu robić „złą robotę”.

Poproszę administrację o zbadanie tego zjawiska.


[konto usunięte] dołączył
03.12.2012

[konto usunięte] 11:52 | 19.02.2015

Droga (nie-)znajoma, jestem wzruszony Twoją troską "o czystość" mojego konta. Odwaliłaś kupę dobrej roboty, angażując swój cenny czas i wysiłek, zapewne zupełnie bezinteresownie. To taki modelowy przykład pracy "Pro publico bono" na rzecz tego portalu, za który - też tak uważam - administracja powinna nagradzać. Ale teraz Ciebie niewątpliwie zasmucę - mój kodeks etyczny jest na tyle pojemny, że kompletnie mi nie przeszkadza "fakt" wykonywania przez kogoś "złej roboty". Powiem więcej - jest mi niezmiernie przyjemnie, że "komuś" chce się tracić czas i energię, które musi zużyć na "latanie po mieście czy wiosce" w celu "lajkowania" moich zdjęć. Sorki, ale taki już jestem niedoskonały.
A teraz poważnie - szkoda, że zabrakło Tobie cywilnej odwagi, żeby założyć post z własnego konta - byłabyś bardziej wiarygodna. A tak - zapraszam do "fanklubu" - z Twoim dorobkiem nadajesz się idealnie. I na przyszłość pamiętaj, że oprócz "dynamicznego IP" istnieje coś takiego jak czas logowania. A tutaj co mamy - założenie konta - 13:43, post - 13:49, ostatnie logowanie (ciekawe po co?) - 14:23:31. Czy wiesz kto jako jedyny jeszcze się logował w tym czasie - 14:23:40?
Pozdrawiam Ciebie i oczywiście "fanklub".


GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 09:30 | 20.02.2015

Witam

podobne zgłoszenie dotyczące Colmara otrzymaliśmy już kilka miesięcy temu, ale podejrzenia osoby która tak wnikliwie przeanalizowała sytuację nie potwierdzają się. Czy rzeczywiście jak piszesz "Ktoś może mu robić „złą robotę”."? Tutaj chyba najlepiej skomentował to sam zainteresowany.

pozdrawiam
GlobAdmin


Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 11:54 | 20.02.2015

Wygląda na to że komuś nieźle zalazłeś za skórę :)


[konto usunięte] dołączył
03.12.2012

[konto usunięte] 13:11 | 20.02.2015

"Is fecit, cui prodest". Taka jest cena, za nie poklepywanie się po pleckach :-)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl