Forum dyskusyjne

Pantanal - czy możecie zarekomendować jakąś wycieczkę na miejscu

kategoria podróże po świecie

Marto4ka dołączył
19.10.2012

Marto4ka 00:21 | 19.10.2012

Cześć,

w połowie listopada tego roku wybieram się do Pantanalu na 3-4 dni (jeszcze decyduję czy lecieć do Cuiaby czy Campo Grande). Czy możecie zarekomendować jakąś sprawdzoną agencję na miejscu, która organizuje po angielsku wycieczki w głąb Pantanalu? Tą część podróży będę realizować na własną rękę więc chciałabym mieć bezpieczny pobyt, który też za 4 dni nie kosztuje 2000usd..

Czy może ktoś się w tym czasie też tam wybiera?

Dzieki za wszelkie rekomendacje,
Marta

MGrK8 dołączył
13.01.2012

MGrK8 11:03 | 14.12.2012

Cześć,
wybieram sie do Brazylii w lutym i też mam zamiar odwiedzić Pantanal. Jak sobie poradziłaś? Udało Ci się znaleźć jakąś tanią wycieczkę? Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

Pozdrawiam
Marysia

żółty dołączył
17.02.2009

żółty 01:21 | 19.12.2012

Do Marysi.
Cześć. Wysiadam z kumplem w Salvadorze 5 lutego będę cały miesiąc. Chętnie nawiąże jakiś kontakt najlepiej mailowy. Jeżeli będziez chciała to bialeckipiotr@o2.pl.
pozdrawiam Żółty

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 09:38 | 19.12.2012

Dajcie znać po powrocie, czy i jak udało się odwiedzić Pantanal, szczególnie interesuje mnie parki narodowe i rezerwaty położone wewnątrz: Pantanal Matogrossense National Park, Doroche Private Reserve, Acurizal Private Reserve and Penha Private Reserve.

Marto4ka dołączył
19.10.2012

Marto4ka 11:32 | 27.12.2012

Cześć,

Pantanal bardzo polecam :) w końcu wybrałam się z Cuiaby z agencją Joel Souza (rekomendowany w Lonely Planet oraz polecany przez inne zaufane żródło). Joel działa jak agent, czyli łączy wszystkie strony, żeby wycieczkę zaaranżować. Aranżuje osoby odpowiedzialne za przewodników, zakwaterowanie, transport itd. Przewodnikiem była Susan Damasceno (suzy.russell@hotmail.com), która jest Brazylijką, ale mieszkała w Stanach, więc dobrze zna angielski. Poza tym super wypatruje zwierzęta oraz zna te gatunki i ich zachowania. Naprawdę przewodnik godny polecenia i zaufania, polecam :) Można się do niej bezpośrednio odezwać, wtedy pewnie ona zorganizuje wszystko, więc pewnie będzie taniej, bo bez opłaty "agencyjnej".

Powodzenia w przygotowaniach do wyjazdu,
Marta

kurczakimp dołączył
20.01.2013

kurczakimp 17:24 | 20.01.2013

Nie wiem czy mozna linki na tym forum wrzucać? Znalazłem na Googlach o Pantanalu, może się przyda: www.poloniawbrazylii.pl/forum/upload/showthread.php?tid=188&hig  hlight=drogo

kurczakimp dołączył
20.01.2013

kurczakimp 17:25 | 20.01.2013

możesz spr skontaktować się z mieszkającymi tam Polakami - na pewno Ci poradzą i pomogą :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl