Forum dyskusyjne

czy warto do Manaus Amazonia

kategoria podróże po świecie

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 10:50 | 26.06.2018

Cześć
planuję kolejną podróż do Brazylii i zastanawiam się czy warto się wybierać do Amazonii.Wiem,że może to brzmi dziwnie ale wydaje mi się,że już tyle się nałaziłem po dżunglach itd,że nie zobaczę tam nic ciekawego.Planowałbym jakąś wycieczkę z biurem lokalnym daleko od manaus - w jakimś buszu itd.To oczywiście mocno podroży mi moją podróż ale pytanie dla tych co byli warto?mimo wszystko?
Pozdr

Auron dołączył
28.01.2018

Auron 11:32 | 18.08.2018

Cześć
Widzę, że byłeś w Manaus jeśli mógłbyś coś poradzić odnośnie pobytu tam głownie żywności itd. wybieram się w grudniu obecnie się zaszczepiłem na Żółtą Febre i WZW A i B, a czy brałeś Malarone profilaktycznie ? Będę Wdzięczny za podpowiedzi zaznaczam, że mam gdzie mieszkać (narzeczona pochodzi stamtąd), ale wolę podpytać się Rodaka :). Jeszcze raz z góry dzięki za podpowiedzi.
Pozdrawiam
Marcin.

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 08:51 | 22.10.2018

Nie byłem jeszcze,wylatuję 16 stycznia - mam zarezerwowaną wycieczkę lokalną na 3 dni w Manaus ale zdecydowanie ja będę brał Malarone -tylko w tym rejonie ale na bank zabieram ze sobą.
Pozdrawiam

zawodowiec_leon dołączył
05.11.2018

zawodowiec_leon 08:51 | 05.11.2018

Jeśli można się wtrącić i da jedną radę: Zabierz ze sobą internet. Chyba że nie chcesz być online, ale to się nawet do GPS przyda. Mi kiedyś uratował tyłek jak nie wiedziałem jak dojść do hostelu :D

Tu znalazłem ciekawostki warte uwagi: simglobcom.blogspot.com/2018/10/ciekawostki-mniej-oczywiste-ob  licze.html

A tu sprawdzony internet który mnie nie zawiódł: www.simglob.com/cennik/brazylia 

Udanego!

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl