Forum dyskusyjne

Podroz samemu

kategoria podróże po świecie

kamkaa dołączył
29.12.2013

kamkaa 21:44 | 30.12.2013

Witam, planuje podroz do Ameryki Poludniowej( start w Brazylii) sama. Jest ktos w podobnej sytuacji?

magda101 dołączył
08.01.2014

magda101 23:34 | 08.01.2014

Taak - ja:))) chociaż jeszcze nie jestem przekonana do tego "sama", bo nasłuchałam się strasznych rzeczy na temat napadów itp. Chciałabym jechać w okolicach kwietnia/maja 2014. Moja koleżanka ma ślub w Belem 3 maja. A Ty?

szami dołączył
02.06.2007

szami 16:45 | 09.01.2014

Belem to cudne miejsce, moje top3 w Brazylii:)

2bunga dołączył
28.10.2012

2bunga 21:44 | 09.01.2014

cos na to wyglada, bo moj sklad sie rozsypal - ale nie jestem przekonany do pozdrozowania samemu, w grupie wiecej sie dzieje - dlatego ciagle sie waham ;/
a Ty kiedy sie wybierasz i na jak dlugo skoro Brazylia to na start ??

Anastazi dołączył
05.01.2014

Anastazi 10:20 | 12.01.2014

ja też rozważam podróż samemu bo osoba z która miałam jechać zrezygnowała. Trochę się jeszcze waham czy podróż samemu do Brazylii to na pewno dobry pomysł bo jest tam jednak niebezpiecznie.
Chcę jechać w marcu/kwietniu i być tam dwa miesiące. Może ktoś chcę się dołączyć?

arekarkadiuss dołączył
27.11.2013

arekarkadiuss 17:36 | 01.02.2014

Widzę, że z samotnych mogłaby powstać jedna fajna paczka! :)

Ja też sam, ale na przełom lutego/marca - chcę na karnawał do Rio i Sao Paulo! i moze jeszcze wodospady.
Piszcie! ja na 100%.(mail: arek-arkadiuss@o2.pl). Wciąż są tanie bilety (czyt. mniej niż 3000zł) liniami TAP z Warszawy przez Lizbonę. Organizujmy się! :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl