Forum dyskusyjne

Proszę o pomoc w znalezieniu biletów

kategoria podróże po świecie

kraj Iran

paramedic dołączył
04.12.2008

paramedic 13:45 | 21.08.2015

Witam szanownych Państwa. Jestem w trakcie procedury wizowej do Iranu, czekam na promesę od irańskiej agencji. W październiku z żoną oraz dziećmi (3-latek i 5-latek) na ok 3 tyg jedziemy do Iranu, z powodów budżetowych wstrzymywałem się od kupna biletów lotniczych, od jakiegoś czasu mam już taka możliwość natomiast większość promocji oraz okazji przepadła. Ceny teraz są dość wysokie i szkoda żeby zjadły część naszego niskobudżetowego wyjazdu. Zaznaczę że nie jest to nasz pierwszy wyjazd i w sprawie wyszukiwania lotów trochę ogarniamy, ale teraz moje możliwości trochę się wyczerpały. Może ktoś z Państwa ma jeszcze nie odkryte przez nas sposoby oraz pomysły.
Zaznaczę że chodzi o październik - ok 3 tyg najlepiej w środku miesiąca ale jesteśmy elastyczni. W sumie sprawdzałem Aegana z Wawy, Pegasusa ze Lwowa, Berlina, Ailitalię i wiele wiele innych. Chciałbym kupić bilet do 1200 zł za sztukę więc w stosunku do promocji to i tak sporo.
Więc jeśli ktoś by chciał pomóc i podrzucić jakiś pomysł będę wdzięczny.
Pozdrawiam.

paramedic dołączył
04.12.2008

paramedic 14:02 | 22.08.2015

Dla zainteresowanych są dostępne bilety z Berlina przez Kijów do Teheranu, za 960 zł w październiku. Właśnie zarezerwowaliśmy. Bilety znaleźliśmy przez jedną z komercyjnych wyszukiwarek - nie chcę robić reklamy, zainteresowanym przekaże na priv. Pozdrawiam.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl