Forum dyskusyjne
pamiątki z Filipin
kategoria podróże po świecie
kraj Filipiny
claire 10:56 | 28.04.2016
Właśnie wróciliśmy z Filipin - Bantayan, Cebu, Boracay i na dokładkę Singapur. Jeśli ktoś potrzebuję informacji proszę pytać :) Jeśli chodzi o pamiątki z podróży zapraszam na wpis :http://www.sweet-and-sour-tour.pl/
Podobne wątki podróże po świecie FILIPINY
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.