Forum dyskusyjne


Longhouse na Borneo

kategoria podróże po świecie

kraj Malezja

senia dołączył
20.06.2008

senia 09:36 | 23.12.2016

Wiecie może gdzie się wybrać, żeby było jak najmniej cepelii? Chcemy zobaczyć życie w longhousach, spotkać potomków łowców głów itd.


stock dołączył
24.01.2012

stock 09:55 | 23.12.2016

nalezałoby się zapuścić trochę w interior - a znając Borneo to zajmie trochę czasu i trochę ringitów. Wszystko co blisko i na 1-2 dni to cepelia. Tam się dośc trudno przemieszcza z uwagi na teren. Aczkolwiek da się zrobić - trza tylko czasu trochę :)


bynio dołączył
05.09.2008

bynio 11:02 | 23.12.2016

Spałem jeszcze w prawdziwym lomghousie na końcu Head Hunter Trail z Campu 5 w Mulu National Park. Ale już niedaleko budowali też longhouse z plastikowymi oknami. Na szczęście zdążyliśmy. Fajna atmosfera, pełno dzieciaków i wino ryżowe, którym gospodarze poczęstowali przewodnika i nas. Z Campu 5 najpierw idziesz około 2 godzin, a potem płyniesz łódką przez pół dnia z przerwą na lunch. W wiosce jest normalna szkoła, stamtąd możesz dostać się do Brunei.
ZbyszekStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl