Forum dyskusyjne
Polskie Centrum Nurkow Turystyczne
kategoria podróże po świecie
kraj Filipiny
usunięty/nieznany 08:29 | 23.04.2017
Go deep Diving & Tours to pierwsze polskie centrum nurkowo – turystyczne na Filipinach a dokładnie na wyspie Panglao (Bohol). Oprócz wyjazdów nurkowych organizujemy również wycieczki po całych Filipinach w takie miejsca jak : Palawan, Cebu, Luzon, Siquijor, Apo Island, Malapascua Island, Pamilacan Island, Balicasag Island, Csabilao Island, Bantayan Island, Boracay.Dysponujemy polsko języcznymi przewodnikami własnym zapleczem logistycznym tj. 2 Vany , 1 multicab, speed boat (ok 8 osób) oraz duża łódź zwana na Filipinach “banką” na 20 osób.
Posiadamy doświadczenie w organizowaniu wypraw po Filipinach ( współwłaściciel Maciek Kutrowski mieszka tu już ponad 20 lat – organizował między innymi dla telewizji TVN i Martyny Wojciechowskiej odcinek poświęcony Filipinom “Kobieta na krańcu świata”.
Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz Facebooka gdzie znajdziecie Państwo zdjęcia naszych baz, sprzętu a także komentarze i zdjęcia naszych zadowolonych klientów :
www.godee.ph, https://www.facebook.com/www.godeep.ph/
bigmark 10:52 | 23.04.2017
>zadowolonych klientów :
>www.godee.ph, https://www.facebook.com/www.godeep.ph/
>
Literówka : powinno być http://godeep.ph/
pozdr
bm
.......
https://bigmarkk.wordpress.com/
Podobne wątki podróże po świecie FILIPINY
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.