Forum dyskusyjne

Wyprawa rowerowa Droga Transfogaraska

kategoria podróże po świecie

kraj Rumunia

Piomar.ups dołączył
07.11.2013

Piomar.ups 19:06 | 24.04.2018

Witam wszystkich! Wybieram się w pierwszych dniach Czerwca rowerem do Rumuni. Cel jak w tytule .Chcę przejechać góry Fogaraskie (najwyższe pasmo Karpat) Wyjazd około 2 tygodnie oczywiście z Polski (Świętokrzyskie) Wybieram się sam, jeśli znajdzie się ktoś pozytywnie zakręcony jak ja to było by fajnie .

Kontakt ze mną to Piomar.ups@wp.pl
lub tel. 604 633 722
Pozdrawiam Piotr.

Spokojny1972 dołączył
03.06.2018

Spokojny1972 12:12 | 03.06.2018

Cześć
Właśnie przeczytałem Twój post , tez wybieram się od 28.08 na wyjazd po Rumunii na tydzień , rowerem i chcemy przejechać trasę transgorska , ciekawi mnie jak tam jest z noclegami , chcemy jechac w ciemno bez wcześniej zarezerwowanych noclegów , proszę o informacje na ten temat
Tomasz

Sa-Bina dołączył
27.01.2013

Sa-Bina 18:03 | 03.06.2018

Tomasz, ogolnie to nie ma problemu z noclegami w Rumunii. Jest to NA SZCZESCIE kraj jeszcze nieodkryty przez masowke! Bardzo duzo noclegow oferuja prywatne osoby - jak zobaczysz "cazare" to wiedz, ze tam sie mozesz kimnac :) Jesli chodzi o Trase Transfogarska to my wczesniej rezerwowalismy nocleg (na tej trasie nie ma jednak bogatego wyboru noclegu) w drewnianym domku w Piscu Negru (potok tuz pod nosem :D). Szczerze mowiac balabym sie tam nocowac "na dziko" - sa niedzwiedzie! Sami trafilismy na trzy male przy drodze - ludze je niestety dokarmiali dla zdjec :(

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl