Forum dyskusyjne

Iran - całodniowa wycieczka z Yazd

kategoria podróże po świecie

kraj Iran

[konto usuniete] dołączył
00.00.0000

[konto usuniete] 19:45 | 08.07.2018

Witam wszystkich globtroterów,

jeżeli ktoś będzie w Iranie, a konkretnie w Yazd ( 19.10.2018 ) i chciałby dołączyć do naszej całodniowej wycieczki w okolicach Yazd to zapraszam.

Cena za samochód z kierowcą wynosi 75 $ ( cztery osoby, nas jest dwójka )

zwiedzamy: Kharangh, Chak Chak, Meybod i Ardakan.

Pan kierowca napisał, że w cenie nie ma biletów wstępu, ale herbata i kawa jest.

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 22:06 | 08.07.2018

Kierowcę bez problemów wynajmiesz na miejscu. Nie ma z tym najmniejszego problemu, taksówkarzy jest setki. A herbatę w termosie i herbatniki wozi każdy z nich.

[konto usuniete] dołączył
00.00.0000

[konto usuniete] 22:44 | 08.07.2018

No i co z tego? Poczułeś się lepiej? Bardziej wartościowym?

Nie wiem, że wszędzie muszą się takie osobniki znaleźć, co wszystko wiedzą lepiej...

Na prawdę bardzo Ci współczuję...

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 23:02 | 08.07.2018

O kurde, "usunięte konto" - przykro mi, ale nie zdążyłem zapamiętać Twojego Nicka. Chyba pobiłeś/aś Globowy rekord w obrażaniu się na ....... właściwie nie wiadomo nawet na co. Proponuję popracować nad samokrytyką i ciut zmniejszyć Ego. I mam prośbę, jak będziecie w Iranie, to nie chwalcie się głośno, że jesteście z Polski - na razie mamy tam jeszcze bardzo dobra opinię.

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 09:38 | 10.07.2018

Z kimś takim nie chciałbym przebywać nawet 5 minut, nie mówiąc o wspólnej podróży gdziekolwiek. Nie był w Iranie, a wszystko i tak wie najlepiej. Z mojej strony nie była to krytyka tylko zwykła rada. Widać, że uraziłem mocno ego gościa. Pewnie mamusia wmówiła mu, że jest najmądrzejszy na świecie i zostanie papieżem. Współczuję.

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 13:06 | 11.07.2018

Ale ponieważ wątek ciekawy, i ludzie będę czytać: trasa typowa dla okolic Yazdu. Na miejscu sporo taksówkarzy, z reguły sami podchodzą do turystów i oferują swoje usługi. Cenowo - dokładnie nie pamiętam, ale kwota za cały dzień raczej nie przekraczała 40 usd. Zwiedzanie na ogół kończy się przy zoroastriańskich wieżach milczenia (w zasadzie Yazd, ale kawałek od centrum, i dobrze jest tam czymś podjechać)

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 20:39 | 11.07.2018

Też oglądaliśmy Dakhmy po zwiedzeniu okolic. Dobry widok jest jak się wejdzie na tą wyższą z lewej strony. Wtedy można zrobić fotę tej ciekawszej i lepiej zachowaną z prawej.
Pozdrawiam
Zbyszek

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl