Forum dyskusyjne


General Santos

kategoria podróże po świecie

PawełKa dołączył
10.10.2018

PawełKa 01:34 | 10.10.2018

Uszanowanie! mam w planie zawitać w GenSanie...

W połowie stycznia 2019 r. moja noga zechce postawić ślad w mieście tuńczyka na okres jednego miesiąca i w związku z tym faktem mam kilka ważnych pytań do osób przebywających obecnie na południu Mindanao lub które tam były lub też będą a mianowice:
1. Kwestia bezpieczeństwa - obecna sytuacja, na co zwracać szczególną uwagę, gdzie lepiej nie zaglądać o czym lepiej nie rozmawiać z miejscowymi (czytałem że podobno tematy religijne i polityczne nie są szczególnie ulubionymi przez tutejszych) ...zresztą nie ma się chyba co dziwić ?
2. Zakwaterowanie - ceny hoteli, hosteli w centrum miasta vs ceny na obrzeżach (wiadomo bez dabel or tripel luxusów ale i bez szorowania liściem palmowym po kakaowym oku) ewentualne rekomendacje mile widziane :)
3. Sprawdzone i polecane atrakcje - za wyjątkiem zabawy w chowanego z łowcami forejnersów - to zawsze jest w pakiecie gratis :D ...a tak na poważnie za wszelkie informacje, rady, sugestie, propozycje... ;) Bóg zapłać!

Pozdrawiam serdecznie amator słit mango PawełKa :)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl