Forum dyskusyjne


kategoria podróże po świecie

kraj Rumunia

Grazyna47 dołączył
11.12.2009

Grazyna47 10:22 | 09.02.2019

Hej. Pod koniec marca jadę na kilka dni do Rumunii i chciałabym uzyskać informacje na temat transportu publicznego jak tez. Iekawych miejsc do zobaczenia. Laduje w Sybin i muszę przemieścić się po jakimś czasie w kierunku Konstanty skąd mam powrotny lot. Morze podrzucicie czym najlepiej podróżować , zwiedzić i ostatecznie dostać się na lotnisko w Konstancji.Moze ktoś mieszka w ciekawym miejscu i może podzielić się swoją wiedza. Byłoby miło.Pozdrawiam wszystkich .GrazynaStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl