Forum dyskusyjne


Albania 2018 zdjęcia

kategoria podróże po świecie

kraj Albania

podroze-forum.pl dołączył
13.02.2019

podroze-forum.pl 15:30 | 13.02.2019

Zbyt długo Albania była ignorowana jako cel podróży turystycznych. Ja to rozumiem. Przez lata Albania znajdowała się pod jednym z najbardziej represyjnych komunistycznych reżimów totalitarnych w historii - nawet Korea Północna ma więcej partnerów handlowych i dyplomacji niż Albania trzydzieści lat temu.


Ale teraz jest inaczej, choć kraj ten ma jeszcze wiele do nadrobienia, aby dogonić swoich sąsiadów w Europie, to jednak czyni wielkie postępy w kierunku trwałego postępu. Albania to kraj o niezgłębionej długiej historii, prawie 5.000 lat, z wpływami Greków, Ilirów, Rzymian, Wenecjan, Bizantyjczyków i Turków.

Podsumowując Albanię, jako że to, co wydarzyło się w ostatnim stuleciu, jest krótkowzroczne. Tak, Albania ucierpiała, ale odbija się z niesamowitym hartem i słusznie staje się celem podróży turystycznych.

Oto kilka zdjęć z podróży


podroze-forum.pl dołączył
13.02.2019

podroze-forum.pl 15:33 | 13.02.2019

Przemierzyliśmy wybrzeże i o to kilka fotek z trasy,chciałem dodać zdjęcia tu ale jest limit, więc pozwólcie że podrzucę link do galerii

podroze-forum.pl/relacja-z-podrozy-do-albanii-2018-przemierzyli  smy-cale-wybrzeze-albanii-czarnogore-i-chorwacje-zdjecia-opisy-porady- t12404.htmlStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl