Forum dyskusyjne


Transalpina i Transfogara rowerem

kategoria podróże po świecie

kraj Rumunia

Swieżi dołączył
02.09.2019

Swieżi 18:28 | 02.09.2019

Witam,
Planuję przejazd rowerem przez Transalpinę i trasę Transfogaraską. Chcę zrobić pętlę z Sybinu najpierw przez Transalpinę, a potem od południowej strony zaatakować Transfogarę. Czy trasy są w pełni dostępne dla rowerzystów tj. czy np. nie istnieje potrzeba jazdy autostradą, na której są zakazy jazdy rowerem? Macie może jakieś ślady gpx podobnej pętli zahaczającej o ciekawe atrakcje po drodze? Zaznaczam, że poruszam się na rowerze szosowym, więc bezdroża pod mtb wolałbym ograniczyć do minimum :)

Pozdrawiam,
Tomasz


[fb] Jerzy Puchowicz dołączył
02.12.2016

[fb] Jerzy Puchowicz 12:18 | 06.09.2019

Właściwie tylko koło Sybina jest autostrada (ale zapewne jakąs alternatywna droge znajdziesz. Pamiętaj jednak, że Rumuni jeżdżą w troche inny sposób samochodami niż my i nie specjalnie przejmują sie rowerzystami (zresztą jest ich bardzo mało) - dlatego taka wyprawa to troche ryzykowna sprawa - a na tych waskich serpentynach mijanie się z samochodami, w róznym stanie technicznym to .............Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl