Forum dyskusyjne
GlobAdmin 10:07 | 03.01.2011
Witam wszystkich w Nowym Roku.. i zapraszam dio naszej glob- zabawy :-)
Domyślam się, że dzisiejszy dzień nie będzie należał do łatwych- po tylu dniach wolnego, kompletnego oderwania od pracy, szkoły itp trudno wejść znowu w rytm.
Dlatego na osłodę mamy dla Was konkurs, a więc szanse na wygranie Wielkiego Atlasu Narciarskiego!
Do dzieła więc :-)
Oto pytanie:
Jak nazywa się najwyżej położone jezioro na Ziemi, po którym mogą żeglować duże statki?
Ciekawostka- nazwa pochodzi z indiańskiego języka keczua i w wolnym tłumaczeniu oznacza pumę polującą na królika :-)
Regulamin: http://www.globtroter.pl/stopka/konkurs_poniedzialek.phtml
Czekam na poprawną odpowiedź :-)
GlobAdmin
GlobAdmin 10:15 | 03.01.2011
Brawo!tym razem meteoryt był szybszy od gixie o ... te kilka sekund :-)
Gratuluję!
Meteoryt, prześlij proszę adres do wysyłki nagrody na poriva.
pozdrawiam
GlobAdmin
meteoryt 10:23 | 03.01.2011
Oczywiście, dziękuje bardzo !Nie wiedziałem, że mi się uda, a jednak o 2 sekundy :-)
meteoryt 11:12 | 14.01.2011
Witam, wczoraj właśnie dostałem nagrodę : "Wielki atlas narciarski.Szwajcaria i Włochy" z którego jestem bardzo zadowolony i już wybrałem cel wyprawy narciarskiej :-)Dziękuje i Pozdrawiam meteoryt.
GlobAdmin 11:32 | 14.01.2011
super, że nagroda zainspirowała Cie już do podróży, czekamy w takim razie na zdjęcia i relację :-)pozdrawiam
GlobAdmin
Podobne wątki inne
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.