Forum dyskusyjne


Wymiana waluty

kategoria podróże po świecie

kraj Myanmar

kinos dołączył
04.05.2011

kinos 09:29 | 21.07.2011

Na jednym z forów spotkałem się z problemem jakości banknotów dolarowych przy wymianie. Nie chcą podobno wymieniać banknotów noszących minimalne ślady użycia a nawet zgiętych na pół! Zna ktoś ten problem?


nitkaska dołączył
21.05.2011

nitkaska 21:20 | 08.11.2017

tak było jak ja byłam w Birmie, nawet ślad po złożeniu banknotu na pół był problelem. Dotyczyło to jednak tylko sytuacji, gdy płaciliśmy naszemu kierowcy, w kantorach nie pamiętam, żeby były problemy. Przed wyjazdem zaś prosiłam ze sporym wyprzedzeniem o banknoty "nówki sztujki". Mam konto dolarowe w ALIOR KANTOR, polecam


Piotrekbb dołączył
17.01.2010

Piotrekbb 19:31 | 16.11.2017

Wczoraj wróciłem i jest tak że wszędzie jest problem jak banknot jest chociaż trochę naderwany, u szczerbiony. Najlepiej wymienić na lotnisku cena była 1$ za 1560 a potem to cena w kantorach i bankach wahała się od 1330 do 1370.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl