Forum dyskusyjne


wiza i komunikacja

kategoria podróże po świecie

kraj Myanmar

ziemi100feles dołączył
14.11.2016

ziemi100feles 19:00 | 01.09.2018

#birma #myanmar
Witam wszystkich wagabundów! Jeśli ktoś z Was odwiedzał ostatnio Birmę, to prosiłbym o przekazanie informacji w dwóch sprawach: 1) czy wjeżdżał ktoś do Birmy na podstawie wykupionej e-wizy? (Pozwala to uniknąć konieczności przesyłania kurierem paszportów do ambasady w Berlinie). Przylot samolotem z Kuala Lumpur do Yangon. i 2) czy rezerwował ktoś przejazdy wewnątrz kraju na stronie myanmarbusticket.com? (Jak zwykle plan podróży mam dość napięty i wolałbym ogarnąć przejazdy wcześniej). Z góry dzięki za informacje i pozdrawiam!


nitkaska dołączył
21.05.2011

nitkaska 00:04 | 02.09.2018

Byłam w marcu, miałam e-wizę. Nie ma żadnego problemu, musisz mieć ją wydrukowaną. Na miejscu pokazujesz kartkę wraz z paszportem, na kartce przybijają Ci pieczątkę, w paszporcie też. Musisz mieć tę kartkę z e-wizą i okazać ją przy wylocie.
Nie rezerwowałam lotów na myanmarbusticket.com, ale z tego co wiem, wszystko jest ok. Jakby nikt Ci nie odpowiedział, to spróbuj się skontaktować z Andym, birmańskim przewodnikiem i kierowcą, z którego usług korzystało wieeelu globowiczów. Świetny gość, odpowie na pewno, tylko to może nie być od razu (może być w trasie). Jego angielski jest czasem trudny do zrozumienia, ale w tym wypadku nie sądzę, żeby były problemy. Tu masz do niego namiar na fb (napisz, że masz namiar do Anity)
www.facebook.com/zaw.oo.77582?fb_dtsg_ag=Adwi1fCPs9qYSQhhygGQv  vOsqpAKRHK2Ts7phMkDNZRw_Q%3AAdyW3JcXjpe_kQ0r0kitjy8ogrWam0WvYJyKwI56ik k1ew


ziemi100feles dołączył
14.11.2016

ziemi100feles 00:53 | 02.09.2018

Dzięki wielkie za informacje. Mam jeszcze chwilę na ogarnięcie tematu, ale plan podróży mam jak zwykle napięty i chcę mieć jak najwięcej zorganizowane przed wyjazdem, żeby na miejscu nie tracić czasu. Bo go najzwyczajniej nie mam 😉 pozdrawiam serdecznie. R.


Iskay dołączył
21.09.2018

Iskay 11:03 | 21.09.2018

A wiecie może jak wygląda sprawa przedłużania wizy w Birmie?

Wiza wydawana jest na 28 dni. Czytałam, że każdy dodatkowy dzień kosztuje ok 5 dolarów.
Jak i gdzie można ją przedłużyć?Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl