Forum dyskusyjne
Wyspy Kanaryjskie - La Palma
kategoria podróże po świecie
kraj Hiszpania
Mantek 17:54 | 27.10.2008
Witamwybieram sie za 2 tyg na La Palme. Ma ktos moze jakies informacje dotyczace tanich noclegow (moga byc pola namiotowe). I czy kto byl w parku narodowym. Chodzi mi o to czy trudno dostac pozwolenie na wejscie.
Pozdrawiam
Podobne wątki podróże po świecie HISZPANIA
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.