Forum dyskusyjne
Hotel we Florencji
kategoria podróże po świecie
kraj Włochy
Trutta 13:25 | 20.03.2012
Witam:)Wybieramy się z żoną na początku maja do Toskanii i dwie noce zamierzamy spędzić we Florencji.
Czy ktoś może polecić jakiś hotel za rozsądne pieniądze? Najchętniej jakiś przytulny "rodzinny". Nie musi być w centrum, najlepiej 15-25 min spacerkiem, ale musi mieć swój parking bo jedziemy samochodem.
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Janek
[konto usuniete] 12:43 | 21.03.2012
W rozsądnych pieniądzach i rodzinnie to lepiej wynająć jakiś apartament. Lepiej zrezygnować z hoteli jeśli bardziej zależy Ci na romantycznym pobycie z żoną :)
el_gato 09:18 | 23.03.2012
Hej,za rozsądne pieniądze polecam camping:
http://www.camping.it/english/toscana/michelangelo/
Są tam namioty jak na zdjęciu, prawie jak domki. Autobus zaraz przy campingu, 2-3 przystanki do samego centrum, można też pieszo ale trzeba będzie wracać pod górkę. Jedyny mankament to łazienki, z których wychodzi się w ręczniku wprost na knajpę ;)
Polkapol 22:26 | 24.03.2012
Polecam Hotel Ariston Niedrogi hotel z sympatyczną obsługą. Wygodny, dość duży pokój, lecz łazienka/toaleta bardzo ciasna. Hotel położony jest w centrum starego miasta, do głównych atrakcji turystycznych Florencji jest 5-10 minut drogi na piechotę. Recepcja otwarta jest całą dobę, nie ma problemu z powrotem. Parking prywatny jest dostępny w cenie 30 EUR za dzień, przy sąsiednich ulicach i konieczna jest rezerwacja.
[konto usuniete] 16:17 | 27.03.2012
Dzięki za polecenie,ale możesz napisać tylko jak przedstawiają się ceny za nocleg? Poza tym na naszej stronie CentrumWczasowe również można zarezerwować nocleg oraz bilety i wtedy wyniesie nas to o wiele taniej.
Podobne wątki podróże po świecie WłOCHY
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.