Forum dyskusyjne
Koniecznie zobaczcie w Palermo van Dyk
kategoria podróże po świecie
kraj Włochy
jasko66 16:42 | 05.12.2013
Zwiedzając Palermo polecam zwiedzenie Palazzo Alliata di Villafranca mieszczącego się przy Piazza Bologni 18. Piękny pałac a w nim kaplica domowa, w której można zobaczyć obraz "Ukrzyżowanie" van Dyk. Super sprawa!!!
jasko66 16:45 | 05.12.2013
Oczywiście przez pośpiech "wypadło mi" "c".. ma być Dyck
Podobne wątki podróże po świecie WłOCHY
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.