Forum dyskusyjne

Bangkok Kambodża w sierpniu

kategoria podróże po świecie

atmosfera dołączył
23.04.2014

atmosfera 00:25 | 23.04.2014

Witam,

marzy mi się wyjazd do Bangkoku i Kambodży, z tym, że urlop będę mieć w sierpniu, czy ktoś był w tym miesiącu w w/w miejscach ?
czytałam różne opinie w interecie, ale więlszość wydaje się jakaś "książkowa" czyli zachwalają pobyt w styczniu/ lutym.
Szukam kogoś kto był w sierpniu i przedstawi swoją opinię czy warto tam jechać w tym miesiącu.
Czy pora deszczowa bardzo zakłóca pobyt?

Wyjazd na 14-16 dni, zwiedzanie plus 2-3 dniowe leniuchowanie na plaży.
Za opinie będę wdzięczna.

Pozdrawiam

mabiify dołączył
09.11.2012

mabiify 09:54 | 23.05.2017

Czy podróż doszła do skutku? wybieramy się do Kambodży właśnie w sierpniu i jesteśmy ciekawi...

jurekpu dołączył
12.12.2016

jurekpu 11:48 | 23.05.2017

W zeszłym roku byliśmy w drugiej połowie lipca. Niby pora deszczowa, ale przez dwa tygodnie padało jedynie: raz rano przez 3 godz, dwukrotnie w dzień po 20 min (ale to solidne tropikalne ulewy) i padało trochę nocą, ale zadnych kataklizmów. Podsumowująć - pusto (w miejscach turystycznych gdzie w styczniu jest pełno ludzi), taniej i fajnie.

Marti* dołączył
20.10.2015

Marti* 15:30 | 23.05.2017

Jaką macie zaplanowaną trasę? Ja byłam w Tajlandii i Kambodży w listopadzie-o deszczu nawet w takich miesiącach była mowa przez jakieś 5 godzin na całym trzytygodniowym wyjeżdzie. W Azji deszcze jak są to jak z cebra ale trwa to ok 20 minut czyli w sam raz na przerwe na piwko.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl