Forum dyskusyjne

zamieszkanie w Kambodzy

kategoria podróże po świecie

leto dołączył
09.11.2014

leto 23:42 | 09.11.2014

Czesc, mam plan wyjechac do kambodzy i tam sobie troche pomieszkac. Pracuje zdalnie przez internet, wiec nie musze sie martwic o zatrudnienie.
Poszukalem troche informacji, z ktorych wnika, ze wiza na rok nie jest problemem. Kosztuje w okolicach 300 dolarow i nie ma specjalnie wymyslnych warunkow zeby ja zdobyc? moze ktos potwierdzic te informacje?
Plan jest taki zeby wynajac pokoj, z dobrym internetem, klimatyzacja, i jakies w miare sprawne auto, i tak sobie funkcjonowac. Zarabiam nie mniej niz 1000$ miesiecznie, nie jest to duzo ale specjalnych wymagan nie mam.

leto dołączył
09.11.2014

leto 00:32 | 14.11.2014

Chcialbym Zamieszkac w Battambang, blisko tajlandi gdzie mieszkaja moi znajomi. Widzialem w internecie oferty gdzie doba hotelowa kosztowala niecale 20 pln.. Moze ktos cos wiecej wie, w sprawie zakwaterowania.

artuś dołączył
20.03.2013

artuś 10:14 | 14.11.2014

Hej. to świetne miasto, Zazdroszczę Ci. poczytaj na moim blogu o Battambang. bananyicytrusy.blogspot.no. Jak chcesz mam namiary na tuk tukowca o którym piszę. Telefon i maila. Może by Ci pomógl coś wynająć.
Daj znać.
Powodzenia,
A.

leon15 dołączył
25.05.2014

leon15 13:42 | 14.11.2014

Jeśli na dłużej to bez sensu płacić 20 zł/dobę, wtedy wynajmuje się na cały miesiąc, aby doba wyszła 3-5 zł. I bez problemu znajdziesz takie kwatery.

leto dołączył
09.11.2014

leto 13:50 | 14.11.2014

Napisalem do jednego hotelu (bbmhguesthouse.com/) 

"For a fan room, we charge USD15 per night (USD15 x 30 = USD450/month)
For an A/C room, we charge USD21 (USD21 x 30 = USD630/month)"

i raczej nie byli chetni zeby zaoferowac mi inna cene niz podana w cenniku.. Bede szukac dalej..

leon15 dołączył
25.05.2014

leon15 14:33 | 14.11.2014

Wow, ceny jak w Warszawie :) Chciałbym w Polsce tyle za swoje, dwupokojowe mieszkanie, tyle dostawać.
Najtaniej chyba dopiero na miejscu znajdziesz niż przez internet.

[konto usunięte] dołączył
03.12.2012

[konto usunięte] 14:33 | 15.11.2014

Zgadza sie. Hotel Holiday - trzy gwiazdy prezesa, pokoj dwuosobowy z A/C i wszystkimi szykanami 15$ za dobe, przy pobycie 3 dniowym cena spada do 12$. Generalnie bardzo malo przyjezdnych i ceny mozna mocno zbic.
Pozdrawiam z Battambang.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl