Forum dyskusyjne

fałszywa strona ewiza Kambodży

kategoria podróże po świecie

serpicco dołączył
01.11.2004

serpicco 13:45 | 22.12.2013

polecam dużą ostrożność w załatwianiu ewizy do Kambodży ,
niestety jestem ofiara takiej stronki i 60$ zasiliło konto oszustów .

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 08:30 | 23.12.2013

Daj może jakieś namiary, coby inni też uważali ....

Jadu dołączył
19.09.2003

Jadu 10:30 | 23.12.2013

a czy bezpieczniej nie jest używać WYŁĄCZNIE stron rządowych ?
jak np ta : evisa.mfaic.gov.kh/ 

Jarek351 dołączył
20.12.2013

Jarek351 08:34 | 27.12.2013

ja korzystam tylko ze stron rządowych. Dopowiem, że to te które mają "gov" po kropce :)

serpicco dołączył
01.11.2004

serpicco 18:41 | 03.01.2014

masz rację , ale ,,lewa" strona była całkiem podobna do oryginalnej , a coś mnie ,,zaślepiło " i uśpiło czujność . Na oryginalnej stronie przestrzegają nawet przed ,,podróbkami" ale to już była musztarda po obiedzie jak zacząłem dokładnie to sprawdzać . Pozdrawiam

serpicco dołączył
01.11.2004

serpicco 18:37 | 03.01.2014

>Daj może jakieś namiary, coby inni też uważali ....

strona na której się logowałem jest usunięta , ale na stronach angielskojęzycznych roi się od ostrzeżeń wraz z pokazanym wyglądem ,,lewych " stron. W banku uzyskałem tylko informację że pieniądze zostały przelane na konto firmy Asia Travel , nie drążyłem dalej tematu . Nauka kosztuje - frycowe zapłaciłem .Sam w końcu skorzystałem z jednej z polskich firm specjalizujących się w załatwianiu wiz . Nie podaję nazwy żeby nie robić reklamy ale jestem zadowolony.Wylatuję poczatkiem lutego do Siem Reap

marzena_izabelin dołączył
12.04.2012

marzena_izabelin 19:09 | 27.12.2013

Do Kambodży wizę bez problemu załatwia się na granicy. Kosztuje 25 USD już z pośrednictwem biura (5USD). My akurat płynęliśmy z Wietnamu z Chau Dok. Trzeba sprawdzać ile kosztuje wiza.
Można chyba załatwić przez ambasadę w Berlinie - przez internet, ale ja nie miałam czasu, żeby czekać.

makensis dołączył
26.01.2009

makensis 03:12 | 01.01.2015

Załatwiałem na granicy, zero korupcji, mniejsze przejście. Miła atmosfera, ale na trasie do Siema Rap, to już patologia. Lepiej dopłacić 5$ za online, niż się poniżać przy załatwianiu na granicy.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl