Forum dyskusyjne

Kambodża Laos listopad 2017 r

kategoria podróże po świecie

aleks_pell dołączył
12.06.2017

aleks_pell 00:06 | 16.06.2017

cześć :)
klamka zapadła, i ostatecznie wybieram się do Kambodży (i ewent. Laosu) w listopadzie 2017 r. Jeśli ktoś chciałby dołączyć - zapraszam :)
pozdrawiam,
Ola

ps: wrzuciłam także info w dziale "ogłoszenia", ale może na stronie głównej forum bardziej rzuci się w oczy ;)

Pitereq dołączył
04.06.2017

Pitereq 22:25 | 23.06.2017

>cześć :)
>klamka zapadła, i ostatecznie wybieram się do Kambodży (i ewent. Laosu) w listopadzie
>2017 r. Jeśli ktoś chciałby dołączyć - zapraszam :)
>pozdrawiam,
>Ola
>
>ps: wrzuciłam także info w dziale "ogłoszenia", ale może na stronie głównej forum
>bardziej rzuci się w oczy ;)

Witam :) Jakie koszta mniej więcej i data wyjazdu ?

dj dołączył
05.04.2017

dj 22:42 | 24.07.2017

Cześć
1 września ruszam z wawy do Tajlandii. Będę tam wrzesień i październik następnie na cały listopad wybieram się właśnie do Kambodży dalej na cały grudzień do Wietnamu i styczeń do laosu wiec może jakaś ustawa :) ¿

Aligru dołączył
17.01.2017

Aligru 16:55 | 25.07.2017

Co powiesz o tym, by się wybrać i zrobić Kambodżę na podstawie planu z bissole.pl ? O ten konkretnie mi chodzi: bissole.pl/wietnam-kambodza/ 

dj dołączył
05.04.2017

dj 19:30 | 26.07.2017

>Co powiesz o tym, by się wybrać i zrobić Kambodżę na podstawie planu z bissole.pl ? O
>ten konkretnie mi chodzi: bissole.pl/wietnam-kambodza/ 

Fajny plan. A kiedy wybierasz się do Kambodży?

sadi dołączył
19.07.2017

sadi 20:04 | 26.07.2017

cześć, może będzie okazja spotkać się gdzieś na trasie - ruszam 5 września do Bkk z Gdańska, po kilku dniach Ayutthaya i Sukhotai następnie myślę, że z 3 tygodnie w Birmie potem północ Taj i stamtąd Laos, Kambo i Wietnam - w tej kolejności a dalsza - jeszcze nad tym pracuję :)

dj dołączył
05.04.2017

dj 21:40 | 30.07.2017

Hey
Ląduje w bkk 2 września i mam zamiar kilka dni podkręcić się po mieście. W Tajlandii mam zamiar być wrzesień i październik i w sumie to nie mam konkewtnych planów ale na listopad planuje Kambodżę dalej wietnam i Laos. Widzę że Ty planujesz odwrotna pętle ale może jakaś ustawka w bkk?

sadi dołączył
19.07.2017

sadi 22:30 | 30.07.2017

jasne, można się zgadać :)
potem w planach Indonezja, może sylwek na Bali, Malezja - koniecznie Borneo i Filipiny a w marcu południe Taj.

dj dołączył
05.04.2017

dj 00:00 | 01.08.2017

Super masz plany! Borneo Filipiny Kambo Tajlandia Birma, widzę większość południowej Azji. Ja rowniez mam zamiar w marcu wrócić do płd taj i tam przejść przez magiczne wrota 30 :)

sadi dołączył
19.07.2017

sadi 10:00 | 01.08.2017

na priv napisałem :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl