Forum dyskusyjne

Gdzie do wloch na zwiedzanie i plazowanie

kategoria podróże po świecie

kraj Włochy

rocket128 dołączył
03.11.2017

rocket128 23:22 | 05.11.2017

Witam,
Jak w tytule, szukam jakiejś większej Włoskiej miejscowości dającej możliwość zarówno zwiedzania jak i plażowania. Szukam już dosyć długo jednak z tego co na chwile obecną znalazłem mam do wyboru albo jakieś większe miejscowości dające możliwość zwiedzania albo "riwiery" mające po kilka km2 i oferujące głównie plażowanie. Wstępnie myślałem o Genui, jednak tam chyba słabo z tymi plażami - lecz o tego typu miasta mi chodzi.
Czy ktoś byłby w stanie mi coś doradzić?
Pozdrawiam

Torino dołączył
22.03.2017

Torino 01:40 | 01.12.2017

>Witam,
>Jak w tytule, szukam jakiejś większej Włoskiej miejscowości dającej możliwość zarówno
>zwiedzania jak i plażowania. Szukam już dosyć długo jednak z tego co na chwile obecną
>znalazłem mam do wyboru albo jakieś większe miejscowości dające możliwość zwiedzania
>albo "riwiery" mające po kilka km2 i oferujące głównie plażowanie. Wstępnie myślałem
>o Genui, jednak tam chyba słabo z tymi plażami - lecz o tego typu miasta mi chodzi.
>Czy ktoś byłby w stanie mi coś doradzić?
>Pozdrawiam
>

Torino dołączył
22.03.2017

Torino 01:55 | 01.12.2017

Doradze Pani czy Panu miejsce na poludniu Wloch skad pochodze wolalbym kontakt prywatny o ile interesuja Wlochy Poludniowe pozdrawiam Alberto

Antoni dołączył
04.03.2013

Antoni 18:47 | 02.12.2017

>Witam,
>Jak w tytule, szukam jakiejś większej Włoskiej miejscowości dającej możliwość zarówno
>zwiedzania jak i plażowania. Szukam już dosyć długo jednak z tego co na chwile obecną
>znalazłem mam do wyboru albo jakieś większe miejscowości dające możliwość zwiedzania
>albo "riwiery" mające po kilka km2 i oferujące głównie plażowanie. Wstępnie myślałem
>o Genui, jednak tam chyba słabo z tymi plażami - lecz o tego typu miasta mi chodzi.
>Czy ktoś byłby w stanie mi coś doradzić?
>Pozdrawiam
>
Proponuję niesamowicie piękne, alpejskie krajobrazy wokół uroczego Jeziora Como, najlepiej w drugiej połowie maja. Temperatura nie za wysoka, do 30 ° C i nie ma tłoku.

Kajt dołączył
11.11.2017

Kajt 19:28 | 02.12.2017

A ja polecam Sardynie albo Sycylie, fakt ze klimat nieco inny niz w kontynentalnej Italii, ale jest co zwiedzac a plaze też sa swietne, szczególnie na Sardynii. Z PL masz całkiem tanie loty na obie wyspy lowcostowymi przewoźnikami 😊

jurekpu dołączył
12.12.2016

jurekpu 09:44 | 04.12.2017

Włochy mają kilka tysięcy kilometrów plaz, a zliczyc miejsca godne zwiedzenia chyba nikt nie potrafi. W kazdym rejonie kraju znajdziesz coś dla siebie, coś co może zachwycić.
Proponuje abyś troche zawęził pytanie (np do regionu Włoch)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl