Forum dyskusyjne

Barcelona

kategoria podróże po świecie

MwAustralii dołączył
09.03.2018

MwAustralii 12:14 | 13.03.2018

Hej zamierzam spedzic weekend w sierpniu w Hiszpanii co polecacie mi tam zobaczyc? Czy barcelona to naprawde numer jeden?

jurekpu dołączył
12.12.2016

jurekpu 13:28 | 13.03.2018

Czy BArcelona to nr 1? To kwestia gustu. Na pewno Barcelona to urocze miejsce. Jesli interesuje ciebie architektura to na pewno szlak związany z Gaudim. Może Picasso - muzeum? Sagrada Familia.

domeni dołączył
15.03.2018

domeni 12:00 | 15.03.2018

Barcelona to naprawdę piękne miasto, ale polecam poza obejrzeniem typowych turystycznych atrakcji po prostu ruszyć przed siebie i zgubić się w plątaninie ulic. Według mnie to najlepszy sposób na to, żeby poznać miasto i zobaczyć jak żyją jego mieszkańcy. Z ciekawych lokalizacji mogę polecić spacer na Tibidabo - zwłaszcza w nocy rozciąga się stamtąd piękny widok na całe miasto :)

MwAustralii dołączył
09.03.2018

MwAustralii 14:46 | 15.03.2018

dziekuje za wskazowkii :) na pewno skorzystam !! Mam pytanko dotyczace rowerow. wypozyczalnie sa dosc popularne? Jaki jest koszt o ile korzystalas kiedys?

baobab-ka dołączył
02.10.2015

baobab-ka 15:25 | 15.03.2018

www.bicing.cat/es/informacion/tarifas 

iglawpodrozy dołączył
16.03.2018

iglawpodrozy 02:59 | 16.03.2018

Hej, jak dla mnie zdecydowany nr 1, niezwykłe miasto z niesamowitym klimatem o każdej porze roku potrafi rozgrzać do czerwoności. jeżeli masz ochotę to zapraszam na mojego bloga, gdzie zamieściłam relację z mojego pobytu w tym radosnym mieście:)

iglawpodrozy.com/posts/show/barcelona-naszymi-oczami-czyli-week  end-w-barcelonie.html

pozdrawiam Marta

baobab-ka dołączył
02.10.2015

baobab-ka 11:12 | 19.03.2018

Hiszpania ma wiele ciekawych i całkiem nieporównywalnych miejsc. Ale jeśli od czegoś trzeba zacząć, Barcelona jest według mnie całkiem niezłym wyborem. Choć pamiętajmy, że to raczej Katalonia :) Natomiast jako miejscówka na weekend sprawdzi się doskonale (mimo tłoku). 3 dni to dobry czas, by zobaczyć dzieła Gaudiego (koniecznie rezerwacje przez Internet, inaczej utkniesz w długaśnych kolejkach), obejrzeć piękne panoramy z dwóch przeciwległych wzgórz, zagubić się w uliczkach Barrio Gotico, popłynąć z tłumem przez Las Ramblas, posiedzieć na plaży w Barcelonecie a może - dla miłośników futbolu - zajrzeć do świątyni FC Barcelona (bilety także net). I skosztować wyśmienitej hiszpańskiej kuchni, nie zapominając o dobrych katalońskich winach, - od aperitifu z cava począwszy - oraz zasmakować wieczorów w ożywionej atmosferze tutejszych barów. :)

bry dołączył
03.10.2015

bry 18:48 | 16.03.2018

Barcelona nr 1? tak ale chyba od konca;p

lecebochce.pl dołączył
19.03.2016

lecebochce.pl 10:15 | 19.03.2018

>Barcelona nr 1? tak ale chyba od konca;p

To są indywidualne sprawy:) Ja też lubię Barcelonę - bo wiążę się z wieloma ważnymi momentami. I chociaż widziałem sporo innych miejsc to jednak Barcelona wciąż na topie!

Suchalska dołączył
19.03.2018

Suchalska 19:39 | 19.03.2018

W jeden weekend chyba niestety nie da sie za wiele zobaczyć, a jeżeli już, to będzie to super intensywny weekend :) Ale wieczorekim usiąść w fajne knajpce i zjeść cudownie smaczne jedzenie... ach wspomnienia :)

diakon dołączył
13.01.2017

diakon 21:58 | 19.03.2018

hey witaj :) wróciłem z Barcelony w styczniu . jak nie chcesz przeplacac polecam ci wyjazd w okresie pazdziernik - marzec. co do twojego wyjazdu odrazu ci mowie bilety na zwiedzanie lepeij sobie zamow online np na sagrade familie bo w okresie wakacyjnym jest tak duzo turystow ze ciezko bedzie ci dostac bilet na miejscu . podrozowanie metrem bardzo przyjemne , ja wyszedlem na jedej stacji i ciagnalem ulicami od zabytku do zabytku , bylem 4 dni , co do jedzenia na bardzo popularnej ulicy la rambla ...... dobre ale cena kolosalna wiec moge ci polecic alternatywe . wiecej info jak chcesz lub masz pytania napisz ) pozdrawiam

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl