e', 'UA-1551073-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Forum dyskusyjne

Kiribati Club Kambodża Laos Wietnam

kategoria podróże po świecie

Martini1411 dołączył
27.07.2018

Martini1411 11:25 | 13.09.2018

Witam ;-)

Czy miał ktoś przyjemność jechać z Kiribati Club na wyprawę Kambodża & Laos & Wietnam?
Zastanawiam się nad wyjazdem listopadowym, jednakże finalna cena mnie trochę przeraża oraz skrajnie różne opinie o Klubie w necie.

Bardzo dziękuję za opinie.

turkus dołączył
02.07.2006

turkus 13:08 | 13.09.2018

Nie będę oceniał wymienionego przez Ciebie biura. Mogę ocenić produkt.
Jeśli masz do wyboru zapłacić ponad 13.000 PLn za 18 dni + ok 1000-1500 koszty nie wliczone, to na luzie i z nonszalancją zrobisz to samo , sam za ok 6500.
Loty w tym terminie WAW-BKK-WAW to ok 2200 np Qatarczykiem. Z Bkk do Luang Prabang w Laosie dolecisz za ok 400 zł, z Luang Prabang do Hanoi dolecisz za kolejne 400 zł, z Hanoi do Sajgonu to koszt ok 200 zł , Z Sajgonu do Kambodży lepiej pojechać autobusem za ok 10-20 usd zależnie od miejsca docelowego. Z Kambodży do Bkk wrócisz za 200 zł samolotem.
Nocleg wygodny na całej trasie bez żadnego wysiłku w średniej cenie 20 Usd, czyli ok 1200 zł na całej trasie. na dojazdy z lotnisk jak nie znasz terenu pozwól sobie na taksówkę, zapłacisz za wszystkie przejazdy max 100 usd. Wizy zmieszczą się w 100 Usd. To tyle masz wliczone w pakiet. Jak na razie masz ok 5500 + wstępy i wyżywienie. Dorzuć do tego ok 1000 zł, a cały program ogarniesz z lokalnymi przewodnikami.
Efekt: ok 6000 PLN w kieszeni, udana wyprawa, dużo przygód, nikt Cię nie ogranicza.
Oczywiście każdy sam decyduje czy, gdzie i na jakiej zasadzie odkrywa świat.
Opcja najgorsza, to opcja, gdy ktoś robi to za nas.

Martini1411 dołączył
27.07.2018

Martini1411 14:22 | 13.09.2018

Cześć ;-)
Bardzo dziękuję za rzeczową i wartościową odpowiedź. Widzę, ze masz spore doświadczenie i świetną pamięć :-) Chciałam skorzystać z biura, bo tym razem nikt nie może się wyrwać. Muszę się zastanowić, czy dam radę eksplorować świat sama. Do takich wypraw zawsze długo się przygotowuje. Pozdrawiam serdecznie ;-)

Wiktor1 dołączył
02.07.2015

Wiktor1 14:09 | 13.09.2018

Witaj ,
mam pytanko , czy jest możliwość znalezienia na miejscu przewodnika ?
zrobiłem tak w Srilance i byłem bardzo zadowolony .
Będę wdzięczny za pomoc i cenne informacje
Pozdrawiam

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl