Forum dyskusyjne


Ankieta o Muzeum Manggha w Krakowie

kategoria podróże po świecie

kraj Japonia

Kyoko dołączył
13.12.2020

Kyoko 14:08 | 13.12.2020

Witam, jestem studentką II roku studiów magisterskich na kierunku Turystyka i Rekreacja. Z racji, że od dłuższego czasu interesuję się kulturą Japonii, postanowiłam napisać pracę magisterską na temat Atrakcyjności Muzeum Manggha i jego roli w kształtowaniu ruchu turystycznego w Krakowie. Przygotowałam ankietę, która pomoże mi w napisaniu pracy. Jeśli ktoś znalazłby 2, 3 minutki i poświęcił je na wypełnienie owej ankiety byłabym ogromnie wdzięczna :) Z góry dziękuję :) :) docs.google.com/forms/d/1tuFHFr_q4Tpvcxd8VZzQ_nq_jVdkPB-8bbyi7  vs5kqA/edit


Piotr-Krk dołączył
16.01.2013

Piotr-Krk 19:56 | 13.12.2020

Ankieta jest źle skonstruowana - brak możliwości udzielenia prawdziwej odpowiedzi (obligatoryjnej) w pytaniu 6 (nb pytania nienumerowane) przez osoby, które odwiedziły muzeum przed rokiem 2019.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl