Forum dyskusyjne
Japonia - karta SIM
kategoria podróże po świecie
kraj Japonia
linkalinka 20:00 | 24.03.2023
Na lotnisku w Naricie, gdzie ląduje LOT o godzinie 19 z minutami, większość punktów sprzedających karty SIM jest zamknięta, czynna tylko do 19. Była otwarta tylko 1 placówka w lewym skrzydle na przylotach, sprzedająca Japan Travel SIM for unlocked phone. Nie miała konkretnej nazwy np.Sakura czy Softbank. Oferowała terminowe karty dla turystów od 1tygodnia do miesiąca, od 3 giga. Najtańsza, tygodniowa, kosztowała 2000 Y, 2-tygodniowa 4500, a np. miesięczna 9 tys i niby tylko ona mogła służyć jako ruter. W praktyce okazało się, że ta tygodniowa również mogła być ruterem, czemu obsługa punktu zaprzeczała. Kupiłam tygodniową, potem po tygodniu kupiłam w Big Camera kolejną kartę na 1 tydzień za 2450. Dlatego chyba najlepiej jest kupić na lotnisku karty tygodniowe na każdy tydzień pobytu. Można było kupić SIM w automacie, ale nie próbowałam, wiec nic o niej nie wiem. Wiem tylko, że bez tej karty niewiele bym zdziałała w podróży. Do karty dołączona jest ulotka jak ją aktywowac . Po aktywacji należy zarejestrować kartę online.https://www.mobal.com/japan-sim-card/?g ... nCEALw_wcB
https://www.narita-airport.jp/en/service/svc_19
Podobne wątki podróże po świecie JAPONIA
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.