Forum dyskusyjne


buty w tropiki

kategoria sprzęt turystyczny

adela dołączył
06.08.2005

adela 20:05 | 06.08.2005

Zastanawiam sie nad kupnem butow w tropiki, poniewaz w przyszlym roku wybieram sie do Afryki Zachodniej - blisko rownika, poczatek pory deszczowej. Spotkalam sie ze sprzecznymi opiniami - czesc osob odradza buty z mambrana, inni twierdza, ze tylko takie sprawdza sie trudnym, podmoklym terenie. Tylko jak takie buty sprawdzaja sie w wysokich temperaturach i duzej wilgotnosci? Prosze o rade? A moze ktos ma doswiadczenia z tropikalnego lasu deszczowego?Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl