/ / > Namiot 3-sezonowy > Forum, porady, opinie i informacje w Globtroter.pl

Forum dyskusyjne


Namiot 3-sezonowy

kategoria sprzęt turystyczny

julaswdr dołączył
16.05.2015

julaswdr 13:33 | 16.05.2015

Witajcie,
poszukuję namiotu 3-sezonowego dla 2 osób. Zależy mi przede wszystkim, na tym żeby cechował się dużą wodoodpornością i wytrzymałością. Docelowo ma da się w nim spać do późnej jesieni w naszym klimacie i Skandynawii :) Waga nie jest najważniejsza, i tak jeździmy samochodem głównie.

Zainteresował mnie namiot Marabut Gwinea Alu: http://www.namioty.marabut.com/namioty,namiot-biwakowy-gwinea-alu,18.html . Zastanawiam się tylko czy nie ma jakiejś tańszej opcji za podobne parametry?

Może ktoś doświadczony coś podpowie? :) Z góry dzięki!


Wodniak dołączył
29.10.2015

Wodniak 03:48 | 28.11.2015

Od prawie 10 lat używam namiotu firmy Eureka "El Capitan 3", głównie na podróżach biwakowych i na kanu. Jest on 3-osobowy, ale idealny dla 2 osób. Tropik w 100% wodoszczelny. Jego ogromnym atutem są 2 'vestibules', gdzie trzymamy swoje rzeczy. Używamy go w Kanadzie od maja do października, często były straszne wichury i burze i bez problemu przetrwał. Jego cena w Kanadzie jest ok. $280 CAN.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2024 Globtroter.pl