Forum dyskusyjne


Delta Mekongu

kategoria podróże po świecie

kraj Wietnam

piotrwaz dołączył
31.01.2010

piotrwaz 19:38 | 22.11.2011

Może ktoś zna orientacyjne ceny za spływ delta sajgon-phnom penh z noclegiem np nałódce


krukski dołączył
24.01.2011

krukski 04:38 | 23.11.2011

Hej , my wykupilismy 2 wycieczki jedna po delcie Mekongu z jednym noclegiem 16$, nocleg wliczony w Can Tho, tam wykupilismy kolejna do Phenom Penh 22$ z noclegiem w Chau Doc, plynelismy slow boat 8godzin całość, za około 10$ extra są fast boat. Slow boat nie doplywa do PP około 70km przed miastem jest przesiadka do mini vana. Pierwsza cześć wycieczki to generalnie wycieczki do rożnych "sklepów" druga była znacznie lepsza. Można tez wykupić 3 dniowa wycieczkę z Sajgonu do PP z dwiema nocami w delcie Mekongu cena to oklo 48$, nie słyszałem o możliwości spania na łódce, można przespac sie w lokalnym domu za dodatkowe 6$.


krukski dołączył
24.01.2011

krukski 04:32 | 23.11.2011

Hej , my wykupilismy 2 wycieczki jedna po delcie Mekongu z jednym noclegiem 16$, nocleg wliczony w Can Tho, tam wykupilismy kolejna do Phenom Penh 22$ z noclegiem w Chau Doc, plynelismy slow boat 8godzin, za około 10$ extra są fast boat. Slow boat nie doplywa do PP około 70km przed miastem jest przesiadka do mini vana. PierwszaczesStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl