e', 'UA-1551073-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Forum dyskusyjne

Wietnam 16 dni Rainbow Tours

kategoria podróże po świecie

kraj Wietnam

dreed111 dołączył
25.05.2013

dreed111 01:08 | 07.06.2013

Witam

Poszukuję chętnej osoby na wycieczkę do Wietnamu z biura Rainbow Tours . Termin 26.11.2013 16 dni

e-mail : mateo110@op.pl

monq dołączył
04.05.2013

monq 19:01 | 15.06.2013

czyżby Good Morning, Vietnam? Fajna wycieczka, tez mam na nia ochote, ale raczej myslałam o przyszłym roku

Kiesha dołączył
29.10.2014

Kiesha 00:28 | 29.10.2014

Ja byłam z Rainbow Tours na Wietnam w Słomkowym kapeluszu i będę chwalić wycieczkę po wsze czasy, bo była zrobiona fantastycznie. Rozważałam też good morning wietnam ale ostatecznie zdecydowałam się na Kapelusz i w sumie cieszę się, program nie był męczący, hotele wręcz rewelacyjne, jedzenie...mmm.. świetne! No i pilot, Konrad Stamburski, jeśli się komuś trafi to świetna wycieczka gwarantowana.

robert.p dołączył
09.11.2012

robert.p 20:29 | 16.06.2013

Jeżeli możesz podaj link do oferty z wycieczką.

ewelasia dołączył
26.03.2012

ewelasia 14:40 | 29.03.2015

cześć, byłam z Konradem w Tajlandii - Baśniowa Tajlandia - rewelacja!!!

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl