Forum dyskusyjne

Z lotniska w Da Nang do Hoi an

kategoria podróże po świecie

kraj Wietnam

slavko75 dołączył
06.07.2005

slavko75 21:14 | 16.05.2015

Witam,

w jaki sposób najoptymalniej, a jednocześnie najtaniej do Hoi an z lotniska Da Nang.

Wiem, że są busy za 20 usd od osoby, ale może znacie jakąś inną alternatywę ???

Piotrekbb dołączył
17.01.2010

Piotrekbb 00:45 | 17.05.2015

Ja lecę samolotem 14$ za osobę ze wszystkimi opłatami to 125 zł w jedną stronę. tyle mi ściągało z karty 550 zł za 4 osoby i 2 bagaże po 25 kg.

Piotrekbb dołączył
17.01.2010

Piotrekbb 10:23 | 17.05.2015

A Pomyliłem się przeczytałem Hanoi . :)

Edgarek dołączył
16.08.2008

Edgarek 01:23 | 17.05.2015

>Witam,
>
>w jaki sposób najoptymalniej, a jednocześnie najtaniej do Hoi an z lotniska Da Nang.
>
>Wiem, że są busy za 20 usd od osoby, ale może znacie jakąś inną alternatywę ???
>
>

20 dolarów to chyba taksówka i to za całość a nie od osoby. Myślę, że za mniejsze pieniądze dojedziesz albo autobusem albo busikiem.

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 20:37 | 17.05.2015

Bezpośrednio z Hoi An jest bezpośredeni autobus miejski do Da Nang - koszt z tego co pamiętam to było chyba 20-30 tys. dongów. Bus przyjeżdża na miejscowy dworzec, czyli z lotniska musisz się dostać na dworzec, podpytać o autobus do Hoi An i jesteś w domu .... Za mniej więcej 15 dolców to wynajmujesz gościa z motorynką na cały dzień jeżdżenia ....

thaiwhy dołączył
11.08.2014

thaiwhy 10:58 | 24.11.2015

Nam się nie poszczęściło, i trafiliśmy na okres tak ulewnych deszczy, ze chyba wszystko miałabym do wyrzucenia, gdybyśmy zdecydowali się iść na autobus. Skończyło się na wynajęciu samochodu z kierowcą. Nie była to tania opcja, ale ponieważ nie byliśmy sami w potrzebie, to udało się koszty podzielić na 5 osób i podjechać pod sam hostel. Myślę, ze na "wszelki wypadek" dobrze też wiedziec i o takiej opcji :P
thaiwhy.wordpress.com/2015/11/05/hoi-an-miasto-krawcow/ 

Jolenka dołączył
13.08.2013

Jolenka 19:38 | 08.06.2016

Shuttle bus z lotniska Da Nang do centrum Hoi An to koszt około 20 zł za osobę (nie $) :)

Autobus bezpośrednio z lotniska do centrum odjeżdża codziennie, co godzinę od 5:00, aż do 23:00. Bilet kosztuje 110 tys dongów, czyli około 20 zł za osobę płatne w autobusie. Jest tylko jeden haczyk - trzeba zrobić rezerwację min 2 godziny przez odjazdem autobusu - bez tego nie pojedziemy (jeśli nie mają rezerwacji na daną godzinę, to w ogóle nie ma tego kursu). Rezerwację można zrobić pod numerem +84 510 391 9293 lub +84 913 390 129 albo przez maila: shuttle@barrianntravel.com lub sales@barrianntravel.com.

Taksówki kosztują około 20$, więc jadąc w 4 osoby pewnie lepiej wziąć taksówkę. My zamawiając transfer z hotelu mieliśmy zastrzeżone, że za 15$ mogą jechać tylko dwie osoby.

podroze-rohulko.blogspot.com/2016/04/6-iii-sajon-cu-chi-tunnels  -sajgon-hoi-an.html

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl