Forum dyskusyjne

wiza do wietnamu

kategoria podróże po świecie

kraj Wietnam

t-ae dołączył
14.03.2011

t-ae 10:37 | 05.08.2011

Czy wniosek wizowy w ambasadzie wietnamu w warszawie trzeba skladac osobiscie, czy np. wypelnic wniosek mam osobiscie nastomiast zlozyc do w ambasadzie moze ktos z rodziny?

Beata & Tomek Globetrotting dołączył
01.08.2011

Beata & Tomek Globetrotting 14:25 | 05.08.2011

z reguly moze byc ktos z rodziny o ile wszystkie dokumenty sa podpiane i wypelnione

Wiesław dołączył
14.02.2009

Wiesław 13:17 | 06.08.2011

moją wizę załatwiał kolega, nie było zadnego problemu

momo11 dołączył
15.07.2011

momo11 19:26 | 07.08.2011

a można ją załatwic na miejscu? tzn przekraczając granicę? ja nie mam czasu na wycieczki do wawy, przebywając w południowo/zachodniej irlandii do końca lata :/

polvietcom dołączył
24.08.2009

polvietcom 09:58 | 08.08.2011

Wiza on arrival można wyrobić tylko na lotniskach międzynarodowych (HCMC, Ha Noi, Da Nang). Do wyrobienia wizy potrzebna jest promesa wjazdowa

eeeweee dołączył
27.12.2011

eeeweee 12:06 | 29.12.2011

Byłam dziś w amabasadzie więc przekazuję najbardziej aktualne wiadomosci: potrzebny jest wniosek wizowy, zdjecie (jedno, nie ma znaczenia jakie, ja dałam do wizy amarykańskiej przycięte troche, kolezanka dała paszportowe i oba były ok) i paszport. Nie trzeba isc osobiscie. WIza kosztuje 200 zł - miesieczna, wielokrotna. Nie wiem jak inne bo ta mnie interesowała. Wize odbiera sie tydzien pózniej. Wizyta w ambasadzie była specyficzna, ale w sumie dosyć sprawnie wszystko poszło. Komunikacja faktycznie utrudniona ale jezyk migpowy i trochę angielskiego wystarcza aby wszystko załatwić. Tu mozna sciagnac wniosek i wypełnic w domu. JEst stary adres ambasady ale nie był to zaden problem w moim przypadku www.sputnik.travel.pl/data/files/wnioskiwizowe/... 

eeeweee dołączył
27.12.2011

eeeweee 12:07 | 29.12.2011

jeszcze raz link
www.sputnik.travel.pl/data/files/wnioskiwizowe/visa-wietnam.doc 

Olita dołączył
19.12.2010

Olita 13:28 | 29.12.2011

ja juz kilka razy zalatatwialam wize w ambasadzie w wawie i bez problemu
kazdy moze zlozyc i odebrac
jedynie jest czasami problem z komunikacja to fakt:)nawet mozna jesli ktos chce zalatwic wize ekspresowo za dodatkowa doplata ale wtedy trzeba ich pomeczyc bardzo:)

Michal Viet-Travel dołączył
31.01.2012

Michal Viet-Travel 16:11 | 31.01.2012

A ja przez cały czas będę stanowczo polecał wyrobienie sobie przez internet promesy i uzyskanie wizy na lotnisku w Wietnamie. Nie jest to tylko oszczędność czasu (wszystko załatawia się 1 mailem), ale również pieniędzy (jest to rozwiązanie tańsze od wizy uzyskiwanej w konsulacie).

Jarek351 dołączył
20.12.2013

Jarek351 10:53 | 31.01.2014

Można też skorzystać z pośrednictwa szybka-wiza.pl/pl/wiza/kraj/wietnam 

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl